HIRDETÉS

Disputa béta?

A tamagocsi pszichológiától az űrhajó barkácsolásig.

Disputa béta?

HozzászólásSzerző: Rideg » 2008.12.31. 00:20

T. Szakemberek!

Van arra remény, hogy ne dobjon ki a rendszer, ha mondjuk bablevest főzök és egy félóráig nem nézek rá a szájtra?! :roll:
Overdose kivándorolt. Jól tette! Viszont, már nem osz-posz...
Rideg

Re: Disputa béta?

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2008.12.31. 01:36

Én ezt úgy szokom megoldani, hogy a böngészõben egy külön lapot nyítok erre a célra, amit ha egyéb oldalak olvasása közben nem zársz be, akkor nem léptet ki.

Viszont engem az elküldött SZÜ-k huzamosabb idõre való karanténba tételének látványa nyûgöz le. Szegényem még órák múlva is ott lézeng a 'Kimenõk' között ... Valami elmúlasztott beállítás kérdése lenne talán :?:
döbrögi

HozzászólásSzerző: Kánya » 2008.12.31. 02:44

döbrögi írta:Viszont engem az elküldött SZÜ-k huzamosabb idõre való karanténba tételének látványa nyûgöz le. Szegényem még órák múlva is ott lézeng a 'Kimenõk' között ... Valami elmúlasztott beállítás kérdése lenne talán :?:

Jujj! Ezért nem kapok hát válaszokat! Shit-shit-shit-shit!
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: Rideg » 2008.12.31. 09:36

döbrögi írta:Én ezt úgy szokom megoldani, hogy a böngészõben egy külön lapot nyítok erre a célra

Én is, de ez nem befolyásolja. :)
Btw, az automatikus belépés sem műxik nálam. Hiába jelölöm be, nem emlékszik rá.
Rideg

HozzászólásSzerző: Theodor Wilburn » 2008.12.31. 10:20

Az nálam sem működik és elég bosszantó.
Theodor Wilburn

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2008.12.31. 11:14

döbrögi írta:Viszont engem az elküldött SZÜ-k huzamosabb idõre való karanténba tételének látványa nyûgöz le. Szegényem még órák múlva is ott lézeng a 'Kimenõk' között ... Valami elmúlasztott beállítás kérdése lenne talán :?:

Asszem rájöttem, hogy miért: - valszeg az lehet, hogy egészen addig, amíg a címzett is nincs jelen, hogy az illetõ üzenetet el is olvashassa, addig az mindvégig csak a kimenõk között látható.
döbrögi

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2008.12.31. 12:01

Kánya írta:Jujj! Ezért nem kapok hát válaszokat! Shit-shit-shit-shit!

Nem, Kánya. Vas azért nem írhat vissza neked, mert ahhoz neki elõször is be kellene lépnie. Akkor viszont meg elõbb neked kellene ki. ;D

BTW Tódor! Volt neked valaha is egypetéjû ikertestvéred?
Nem-e?
Na, akkor most van! Nézd csak meg az új tagok között, megdöbbentô a hasonlóság, nemcsak az arcvonások ugyanazok, de még a hajatok is mindkettõtöket teljesen egyforma mértékben hagy el ... :shock:
döbrögi

HozzászólásSzerző: Rideg » 2008.12.31. 12:24

döbrögi írta:
BTW Tódor! Volt neked valaha is egypetéjû ikertestvéred?

:D A tesó karácsony óta úgy be van állva, hogy hang nem jött még ki a torkán! :D
Rideg

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2008.12.31. 12:36

De most éppen nem Theodor Wilbourra gondolsz, igaz? :D Mert a rendszer szerint õ még csak alig egy órája regisztrált. Képpel. :mrgreen: :D
Kiváncsi vagyok a mi kimosdott Tódorunk elsõ reakciójára, amikor megtudja, hogy ketten osztoznak majd a Radzer és a sok pia fölött ..
döbrögi

HozzászólásSzerző: Theodor Wilbour » 2008.12.31. 13:02

Ám hogy ilyen hamar észrevegye, néném!
Az igazság az, hogy alig egy órája jöttem rá, nemhogy a Jidvei konyak, de már a nevem sem a régi. Ezen próbáltam javítani. A képen meg keresztapámat hagyja el a haja.
Theodor Wilbour

HozzászólásSzerző: Rideg » 2008.12.31. 14:56

döbrögi írta:De most éppen nem Theodor Wilbourra gondolsz, igaz? :D Mert a rendszer szerint õ még csak alig egy órája regisztrált. Képpel. :mrgreen: :D

Hmm, némi zavar támadt az erőben. Én az aliasára gondoltam, aki karácsony napján regelt és azóta is csukát játszik! Konyakkal töltöttet!!! :)
Rideg

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2008.12.31. 15:21

Szerintem van neki csukája itt még kettõ is. Egyik aliasabb, mint a másik. :D

Nade majd õ kitisztázza, hogy ki az, aki titokban éppen ennyire szereti .. 8-)
döbrögi

HozzászólásSzerző: Theodor Wilbour » 2008.12.31. 17:07

Az igazság az, hogy emlékezetből írtam be azt a nevet, aztán szégyenszemre rá kellett jöjjek, hogy tévedtem, ezt próbáltam volna észrevétlenül korrigálni, de hát egyszer ledöntöttem hazafele négy asztalt is, mert azt hittem, hogy láthatatlan vagyok.
Aztán még láttam errefele egy avatart is, amit régebb én is használtam, de semmi közöm ahhoz a felhasználóhoz.
Mindegy, idővel úgyis rájönnek a kételkedők is, hogy csak én vagyok. Nem? De.
Theodor Wilbour

HozzászólásSzerző: Rideg » 2009.01.01. 02:54

2009-ben az ELSŐ !!! :)

Naszóval, mi a bánatnak van rejtett belépés, ha úgyse látni a belépetteket, hmm?!
Rideg

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.01.01. 10:50

"Vagyok aki vagyok."
"A vagyok vagyok."
"Vagyok, mert vagyok."
"Vagyok, hogy legyek."
(És még mindig nem tökéletes a fordítás.)

Ime (legallább) négy szkizofrén dispi motiváció. :D
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.01.01. 13:35

Kánya írta:"Vagyok aki vagyok."
"A vagyok vagyok."
"Vagyok, mert vagyok."
"Vagyok, hogy legyek."

Hát igen, ilyenkor másnaposan mindig sok ilyesmi van, amin erõsen elgondolkodjék az ember ..
Na, BÚÉK! :)

(vagy másképpen, amerikásan: "boldog BUEK") :D
döbrögi

HozzászólásSzerző: partiumi » 2009.01.01. 16:36

Vagyok aki vagyok.

Vagyok, aki gagyog.
partiumi

HozzászólásSzerző: ata » 2009.03.27. 08:33

Rideg írta:Btw, az automatikus belépés sem műxik nálam. Hiába jelölöm be, nem emlékszik rá.

Cselesen, de meg lehet oldani, hogy működjön. Amikor bejelentkezel akkor, a a böngésző címsorában valami ilyet látsz:
Kód: Egész kiválasztása
http://disputa.ro/index.php?sid=01234567890123456789012345678901

Persze az a számkolbász a végén mindenkinek más.....
És akkor a fenti címet berakod a könyvjelzőkhöz. És akkor ha következőleg a a könyvjelzőkből nyitod meg a dispit, emlékezni fog rád (alapfeltétel persze, hogy a bejelentkezésnél az automatikus bejelentkezést bepipáltad).

Viszont engem kifejezetten idegesít, hogy ha nem vagyok bejelentkezve a témákban (régi nevén topikban) a hozzászólások mindig alapból időrendben növekvő sorrendben vannak. A régi dispin ez fordítva volt és az úgy volt jó, hiszen ha benéztem egy topikba akkor általában az érdekelt, hogy mi az újdonság...
Kipróbáltam, ha átállítom az egyik topikban bejelentkezés nélkül a nekem megfelelő sorrendet, akkor azt gyorsan elfelejti a dispi ahogy topikot váltok. Mi a fenének vannak sütik? :?
És miért nem lehetett a sorrend átállítását legalább az oldal tetejére tenni? :?:
ata

HozzászólásSzerző: dwork » 2009.03.27. 08:47

Hmm... ha rákattintasz a témánál a kis lapra, akkor a legutolsó bejegyzéshez ugrik...
így rögtön az újdonságot láthatod.... annyi, hogy felfele kell görgess, nem lefele ;)
Mondjuk az tényleg nem lenne rossz, ha rögtön a téma tetején lehessen választani,
vagy ha nem felejtené el a beállításokat....
A felhasználói vezérlőpultnál nincsen ilyesmi?
Update: megnéztem, a vezérlőpultnál van ilyen opció :mrgreen:
Fórum beállítások -- Megjelenítési beállítások szerkesztése -- Hozzászólások rendezésének iránya: Csökkenő...
ez megoldja, most már csak azt kell letesztelni, hogy új bejelentkezéskor észben tartja-e? :ugeek:
Update 2: megjegyzi... ;)
dwork

HozzászólásSzerző: ata » 2009.03.27. 09:08

dwork írta:Mondjuk az tényleg nem lenne rossz, ha rögtön a téma tetején lehessen választani,
vagy ha nem felejtené el a beállításokat....
A felhasználói vezérlőpultnál nincsen ilyesmi?
Update: megnéztem, a vezérlőpultnál van ilyen opció :mrgreen:
Fórum beállítások -- Megjelenítési beállítások szerkesztése -- Hozzászólások rendezésének iránya: Csökkenő...
ez megoldja, most már csak azt kell letesztelni, hogy új bejelentkezéskor észben tartja-e? :ugeek:
Update 2: megjegyzi... ;)

Persze, hogy megjegyzi, ha be vagy jelentkezve... De én épp azt írtam, hogy ha nem vagyok bejelentkezve... Mert nem mindig a saját, automatikusan bejelentkezett gépemről nézek rá a dispire.
ata

Következő

Vissza: T E C H