HIRDETÉS

Csángóföldön tanítani

Tiéd a város, magadnak rombolod.

Csángóföldön tanítani

HozzászólásSzerző: mohano » 2009.05.20. 17:34

Csángóföldre keresnek tanárokat. Mielőtt beadnám az önéletrajzom, szeretnék információkat gyűjteni. Kérem, akik ott élnek, netán tanítanak, osszák meg velem a tapasztalataikat!
Minden érdekel, teljesen tudatlan vagyok az ottani viszonyokat illetően, egy magyar megyeszékhelyen tanítok magyart és történelmet immár nyolcadik éve.
Köszönöm előre is a válaszokat!
mohano

Re: Csángóföldön tanítani

HozzászólásSzerző: judy » 2009.05.20. 20:21

Csángóföldön tanítani beszarás.Gondolom én.Sőt nemcsak csángóföldön hanem a normál osztályokban is.Jobban teszed ha a helyeden maradsz,na persze te tudod.
judy

HozzászólásSzerző: segito » 2009.06.28. 05:13

judy írta:Csángóföldön tanítani beszarás.Gondolom én.Sőt nemcsak csángóföldön hanem a normál osztályokban is.Jobban teszed ha a helyeden maradsz,na persze te tudod.

csangofoldon tanitani egy kihivas onmagaddal szemben. de ha erre alkalmas leszel, akkor tobb mindenre kepes leszel majd az eletben. sokkal gazdagabb leszel, szelesebb latokorrel fogsz rendelkezni, es legfobb keppen megtanulod, erezni fogod azt, hogy mit is jelent egy elnyomas alatt magyarnak megmaradni ...
Szabad világ

"Wisdom we know is the knowledge of good and evil- not the strength to choose between the two."
--John Cheever --
segito

HozzászólásSzerző: Kolozsvari Kitty » 2009.07.05. 10:10

Kolozsvari Kitty

Vissza: L O K Á L P A T R I Ó T Á K