HIRDETÉS

Partiumi HID Fesztival

Tiéd a város, magadnak rombolod.

Partiumi HID Fesztival

HozzászólásSzerző: Rizsu » 2009.07.06. 10:50

Egyutt vagy kulon ?
Undorral kovetem a Romaniai Magyarsag szolidaritas szetfoszlasat es probalom indokait megerteni.
Egy konkret pelda az EMNT nezetelteresek mas Magyar szervezetekel, beleertve RMDSZ is.
Eszrevettem hogy EMNT tagjai eldontotek egyidejuleg szerkeszteni a „Partiumi HID Fesztivalt” Szatmaron a mar szant Tusvanyos vagy EMI Tabor esemenyekel.
Nem ertem hol van a Magyar szolidaritas; raadasul, annak ellenere hogy a Temesvari vezetonk – Toro Tibor – megigerte hogy a Szatmari Tabornal mi is kapunk meghivast, ez nem tortent meg.
Ismetlem, lehet hogy en nem ertem eleg jol a helyzetet, de ugy tunik hogy valaki, egy kis
„ elorelato ” a Magyarok kozt konfliktust es viszaly szitast akarna kihivni.
Lehetne egy EMNT tag felvilagositast adjon ?
Balint Maria, HVIM Temesvar/0726827891
Rizsu

Re: Partiumi HID Fesztival

HozzászólásSzerző: jozsa » 2009.07.21. 10:03

Milyen szolidaritas?
Te azt gondolod testver hogy a mi kepviseloinknek, beleertve Toro Tibor, fontos a mi sorsunk?
Sajnos, tevedsz. A penz es a jo elet, ez fontos. Minden egy uzlet, mint Sovata.
Gazemberek.
Hit.Huseg.Batorsag
jozsa

HozzászólásSzerző: ARKRUDI » 2009.07.22. 14:26

KEDVES BARÁTAIM!

AZ EMNT EHHEZ A TÁBORHOZ ANNYIBAN KAPCSOLÓDIK, HOGY -A MEGHÍVOT-FŐVÉDNÖK, TŐKÉS LÁSZLÓ HELYETT- ELJÖTT TORÓ T. TIBOR.
AZT NEM ÉRTEM, HOGY TORÓ T. TIBOR KINEK, ÉS MIÉRT IGÉRT MEGHÍVÁST?
A SZERVEZÉSHEZ SENKINEK SEMMI KÖZE NEM VOLT AZ EMNT-BŐL, ÉS EZT NEM KRITIKAKÉNT EMLITEM, HANEM, TÉNYKÉNT.
A PARTIUMI HÍD FESZTIVÁL SZERVEZŐJE A SZATMÁRI HÍD EGYESÜLET VOLT.
EGYÉBKÉNT KORÁBBAN A SAJTÓBAN MEGHÍRDETTÜK, HOGY SZERVEZNI SZERETNÉNK A RENDEZVÉNYT, ÉS FELHÍVÁST INTÉZTÜNK MINDEN CSATLAKOZNI VÁGYÓ SZERVEZETHEZ.
MEGHÍVÁST SENKI SEM KAPOTT, CSAK A FŐ-ELŐADÓK.

KRAKKÓ RUDOLF
ARKRUDI

HozzászólásSzerző: ARKRUDI » 2009.07.22. 14:33

ÉS MÉG VALAMI: ELÉG KOMOLY ANYAGI VESZTESÉGGEL ZÁRTUNK. BÁR MINDENKI FONTOS DOLOGNAK TARTJA A PARTIUMI TÁBORT, A FENNTARTÁSÁHOZ SENKI SEM AKAR HOZZÁJÁRULNI, MÉG AZ EMNT-BŐL SEM. EDDIG EGYEDÜL EGY RMDSZ-ES "VALAKI" KERESETT MEG PARTNERSÉGI AJÁNLATTAL...PEDIG AZ RMDSZ-TŐL SENKIT SEM HÍVTAM MEG A FESZTIVÁLRA. IGAZ, NEKI FELTÉTELEI VANNAK....DE LEGALÁBB ÉRDEKLŐDIK.
ARKRUDI

HozzászólásSzerző: erika79 » 2010.12.22. 12:07

http://blog.erdely.ma/nagyvaradert/

Egy blog, ami a városért van. Gyertek és ott is írjátok le véleményeteket.
erika79

Vissza: L O K Á L P A T R I Ó T Á K