HIRDETÉS

SIC

Tiéd a város, magadnak rombolod.

SIC

HozzászólásSzerző: peterl » 2009.08.19. 10:54

Vigyázó szemetek az SzNT-re vessétek! Sok hűhó semmiért!

Mivel jómagam is – családostól – az aláírók özé tartozom, nem hagyhatom szó nélkül a Gazda Zoltán úr cikkét, ami a Háromszék 5722-ik számában jelent meg 2009.07.08-án jelent meg, amelyben a szerző őszintén beszámolt a sic internetes domén létrehozásának a szükségéről és a megvalósítás útjába kerülő akadályokról.

Amikor aláírásommal támogattam a fennti kezdeményezést, akkor még meg voltam győződve, hogy a tehnikai oldalt szakemberek fogják lebonyolítani és így nyugodtan a SzNT redelkezésére bocsáthatom személyes adataim... Sajnos úgy tűnik, hogy tévedtem és most aggódom, hogy ki mire fogja felhasználni – úgyis divatba jött nálunk is az informatikai bűnözés – adataim, mert a személyes adatvédelemről szóló 2001 évi 677-es törvény nem védhet meg a bűnös kezektől.

Az lenne a kérdés, hogy a személyes adatok kiszivárogtatásáért ki fog felelősséget vállalni? Talán az SzNT? Ugyanis nem hiszek abban, amit Tulit Attila írt 2009.07.11-én a Háromszék 5725-ös számában, de abban igen, hog nem fogja vállani senki sem a jogi következményeket.

Legalábbis fura, hogy a történtek után is merik hangoztatni, hogy a beteges -„sic(k)”- iniciatívát szakemberek támogatják.

Meggyőződésemmé kezd válni, hogy minden az SzNT-től megszokott módon tővel-heggyel összegubancolva történik, sőt nincs konkrét cél sem, hacsak nem a közfigyelem megfelelő hőfokon tartása.

Nem tudom eldönteni, hogy ki a „betegebb”, a saját támogatóit sem védő SzNT vagy a közhivatalok autóit, a közpénzek terhére fölöslegesen „felcímkéző” Antal Árpád András és Tamás Sándor .

L.P. Sepsiszentgyörgy
peterl

Re: SIC

HozzászólásSzerző: janos63 » 2010.01.30. 21:02

Mi az a SIC, annyi autón láttam Romániában?
Kattints ide:
http://e-castig.com/index.php?r=MuCG
janos63

Vissza: L O K Á L P A T R I Ó T Á K