HIRDETÉS

Csíkszereda

Tiéd a város, magadnak rombolod.

Re: Csíkszereda

HozzászólásSzerző: hnockh » 2009.07.30. 18:29

20 perccel korábban sétaltam a Petöfi utcában a Marien presszo magassagába két egyén öszevert egyikűk ott maradt a földön véresen elnyúlva, egy fehérnép segitségért kiáltozott...értetlenűl áltam és néztem..kis idö mulva előkerűlt a Marien tulajdonosa NOVÁK (akit én egy szörszálhasogató kizsákmányolónak tartok) babrált egy kicsit a telefonjával...talán a rendörséget hivta...(?) ha az űgynek lesz sajtó viszhangja akkor a rendöröket hivta ha nem akkor az is lehet nem is történt semmi... :shock:
Az nem biztos , hogy ha másképp lessz akkor jobb is lesz . Az viszont biztos ahoz ,hogy jobb legyen másképp kell lenie...
hnockh

HozzászólásSzerző: hnockh » 2009.08.02. 08:40

hnockh írta:20 perccel korábban sétaltam a Petöfi utcában a Marien presszo magassagába két egyén öszevert egyikűk ott maradt a földön véresen elnyúlva, egy fehérnép segitségért kiáltozott...értetlenűl áltam és néztem..kis idö mulva előkerűlt a Marien tulajdonosa NOVÁK (akit én egy szörszálhasogató kizsákmányolónak tartok) babrált egy kicsit a telefonjával...talán a rendörséget hivta...(?) ha az űgynek lesz sajtó viszhangja akkor a rendöröket hivta ha nem akkor az is lehet nem is történt semmi... :shock:

Sétálnak a zsandárok a Petöfi utcába...állitolag a fenti incidens Novák verölegényei és egy konkurrens cég tulaja közt zajlott. Hát ide jutottunk...? már a kizsákmanyóló osztály is gyilkolja egymást .. :o
Az nem biztos , hogy ha másképp lessz akkor jobb is lesz . Az viszont biztos ahoz ,hogy jobb legyen másképp kell lenie...
hnockh

HozzászólásSzerző: hnockh » 2009.09.14. 08:39

,,Nem értem Borboly urat, miért kell egy olyan céget piszkálni, mint például amelyik az aszfaltozást csinálja? Mert mindenki megelégedésére jól és gyorsan dolgoznak. Amit nem lehet elmondani a Csíkszereda bejáratánál, a Taploca utcán dolgozóról. Már három éve szórakoznak, és ki tudja, még meddig. Kérdem én, azt nem látja, vagy az a jó haladat szerinte? Amit ez a cég csinált két hét alatt, azt az a cég nem csinálná meg 5 év alatt. Kicsit kellene tanulni, hogy kell dolgozni és nem a jó munkába belekötni. Mert most beválik az a közmondás, hogy az erdőtől nem látjuk a fát. Meg szeretném kérdezni Borboly úrtól, még hány év kell, hogy kész legyen az a fél kilométer út Taplocán? És ez egyáltalán nem zavarja?"

Ismeretlen
:lol: :lol:
hnockh

HozzászólásSzerző: szigeti » 2009.10.07. 14:07

meg tudna mondani valaki, mennyi a magyarok aranya Csikban, ti. hany szazalakot tesznek ki az osszlakossagbol?

kosz
szigeti

HozzászólásSzerző: Lya » 2009.10.08. 17:42

Csikszeredaban a magyar lakossag aranya kb.82%.
Lya

HozzászólásSzerző: Lya » 2009.10.08. 17:49

hnockh írta:,,Nem értem Borboly urat, miért kell egy olyan céget piszkálni, mint például amelyik az aszfaltozást csinálja? Mert mindenki megelégedésére jól és gyorsan dolgoznak. Amit nem lehet elmondani a Csíkszereda bejáratánál, a Taploca utcán dolgozóról. Már három éve szórakoznak, és ki tudja, még meddig. Kérdem én, azt nem látja, vagy az a jó haladat szerinte? Amit ez a cég csinált két hét alatt, azt az a cég nem csinálná meg 5 év alatt. Kicsit kellene tanulni, hogy kell dolgozni és nem a jó munkába belekötni. Mert most beválik az a közmondás, hogy az erdőtől nem látjuk a fát. Meg szeretném kérdezni Borboly úrtól, még hány év kell, hogy kész legyen az a fél kilométer út Taplocán? És ez egyáltalán nem zavarja?"

Ismeretlen
:lol: :lol:

Mert jo munkahoz, sok ido kell....meg mindig ez a szekely maradi mentalitas van .Napersze azert azt is lehet latni, hogy , amit masok modern gepekkel szakszeruen csinalnak, addig a helyi szakik meg mindig aso/csakannyal vegeznek .Ez jo is, mert van mire tamaszkodni alkoholos mamorukban ....!
Lya

HozzászólásSzerző: szigeti » 2009.10.09. 09:13

kosz Lya. Hat igen egyre szomorbb
szigeti

HozzászólásSzerző: Lya » 2009.10.09. 10:43

szigeti írta:kosz Lya. Hat igen egyre szomorbb

Szivesen.
Igen, lehangolo es egyben rohejes a latvany.
Lya

HozzászólásSzerző: feketerez » 2009.10.12. 14:39

Polgármester úr' Szokott ön Csikszeredában netán a hivatalban tartozkodni?
feketerez

HozzászólásSzerző: dwork » 2009.11.04. 08:52

Á, dehogy.... :lol:
dwork

HozzászólásSzerző: hnockh » 2009.11.17. 12:49

a kenöpénzei után jár esetleg Oroszhegyi szilvapálinkát kortyolgat cimborájával Kolumbán Sándorral aki prostituciora ösztönzi alkamazotait... :lol: :lol:
hnockh

HozzászólásSzerző: hnockh » 2009.11.17. 14:28

Kép

...na mi van öcsém, megártott az oroszhegyi szilvapálinka?
hnockh

HozzászólásSzerző: segito » 2009.11.18. 04:14

azert meg se kellene ennyire ...

erre modjak azt, mig ket magyar letezik mindig ketfele fognak huzni. ne tegyetek.
Szabad világ

"Wisdom we know is the knowledge of good and evil- not the strength to choose between the two."
--John Cheever --
segito

HozzászólásSzerző: hnockh » 2009.11.18. 06:56

...Hm...(?)
hnockh

Pecsételjen a 3. kockába!

HozzászólásSzerző: ata » 2009.12.01. 12:09

Pecsételjen a 3. kockába!
Traian Basescu, Mircea Geoana és az Autonómia közül ön melyiket választaná?

Az elnökválasztás második fordulója olyan döntési helyzet elé állította Székelyföld lakóit, amely megosztja a székelységet, de továbbra sem kínál választ a többször, több módon is megfogalmazott közösségi igényre: legyen e régiónak olyan autonómiája, mely őt történelmi örökségéből adódóan megilleti, és az európai demokráciák sikeres gyakorlatát intézményesíti.

Ebben a helyzetben is élni kívánunk állampolgári jogainkkal, a demokrácia nyújtotta választási lehetőséggel, de nem fogadjuk el, hogy a jelöltek közötti választás – most, a rendszerváltás huszadik évfordulóján, az államszerkezet reformjának hangzatos meghirdetésekor – ismét nem nyújt alkalmat Székelyföld státusának nyílt megvitatására.

Ezért felkérünk minden székelyföldi szavazót, december 6-án éljen alkotmányos szavazati jogával, de a szavazócédulán ne a két elnökjelölt valamelyikére üsse pecsétjét, hanem jelölje meg harmadik alternatívaként a mi választásunkat, az AUTONÓMIÁT !
Írjuk jelöltünkként az AUTONÓMIÁ-t is a szavazócédulára, és erre tegyük a szavazatunkat jelentő pecsétet !

Aláírók:

Csetri Elek,
történész, akadémikus, Kolozsvár

Egyed Ákos,
történész, akadémikus, Kolozsvár

Ferenczes István,
költő, Csíkszereda

Csinta Samu,
újságíró, Sepsiszentgyörgy

Kovács Szilamér,
geológus, Sepsiszentgyörgy

Bakk Miklós,
politológus, Kolozsvár, Lugos, Kézdivásárhely

Gazda József,
író, tanár, Kovászna

Izsák Balázs,
a Székely Nemzeti Tanács elnöke, Marosvásárhely

A felhívásról bővebben és a csatlakozottak listája: http://autonomia.kerekasztal.ro/

Kép
ata

HozzászólásSzerző: hnockh » 2009.12.01. 13:22

Kép
http://www.honline.ro/?action=hon&phase=3067
...mert a kenöpénz is kevesebb lett...? :lol: :lol:
hnockh

HozzászólásSzerző: dwork » 2009.12.07. 09:50

hnockh írta: Kolumbán Sándorral aki prostituciora ösztönzi alkamazotait... :lol: :lol:

??? Hűű, ez igaz? akkor el kell látogassak a megyei tanácshoz.... :mrgreen:
dwork

HozzászólásSzerző: lászló » 2009.12.10. 23:07

Jót Feleim!

Régen jártam erre s most, hogy jőnek az ünnepek az ember végiggondol egyet s mást s eszébe jut a szülőföld is s nem is kicsit.
Hazamegyünk Karácsonyra!
Először csak álmodoztunk, hogy jó lenne. Mert ugye szénacsinálásra szoktunk menni (hátha kapunk ősszel pityókát s aztán kóstolót), de télen...az Isten tudja.
Először is nem enged a vállalat. Évzárás stb. Pedig de jó lenne mindig. De most elengedtek. Először nem hittem el...
s mégis.
Azt mondják sokan, szar az erdélyieknek mert ha szabi van csak haza mehetnek. Egyiptomba példáúl nemigen mennek. Csak haza. Igazuk is lehet a sokaknak. S amikor elengedtek mégis úgy de úgy örvendtem, pedig csak haza mehetünk. Na jó a sztoriban benne van, hogy azért otthon elmegyünk ide-oda. Nyáron. Mert télen már sok éve nem mehettünk (évzárás stb). Pedig én úgy de úgy szeretem a csíki telet... Lófaszt. Ezerszer megfagyott a kezem-lábam kölyökkoromban.
De most síelünk, értitek síelünk! (Mert Szlovákiába menjen a faszom, pedig közel van...)
Na ilyen se vót régen. Csíkban nőttem fel, s nem síeltünk, de nem ám, fel se jártunk Hargitafürdőre, baszod még strandra sem, milyen mufurc búval baszott világ volt, fúj...
De most megyünk. S ha az Isten megsegít elmegyünk Brassó Pojánára is. Egyszer élünk. S a Nagy-Keresztényről kiáltjuk be Erdélybe, hogy AGGYONISTEN!!!
lászló

HozzászólásSzerző: Bip-bip » 2010.01.13. 20:58

lászló írta:Jót Feleim!
S a Nagy-Keresztényről kiáltjuk be Erdélybe, hogy AGGYONISTEN!!!

Szia!

Kíváncsi lennék, hogy milyen volt (jók és rosszak is).
Bip-bip

HozzászólásSzerző: kakasi » 2010.01.29. 18:35

Holl vagy Borbolyka??
valami uj hujeseget nem uzenz nekunk abunkoknak akik rad szvasztunk es most ragjuk a kormunkot hogy te nem vagy megfelelo e tisztsegre! te egy nagy ures semi vagy!! ha elveszik amobilodot+skypet+a kozpenzt ////akkro egy ures lukas kis kulancs vagy!! Szegyeld magad mert hazudtal es fere vezetel te senkike!!
kakasi

ElőzőKövetkező

Vissza: L O K Á L P A T R I Ó T Á K