HIRDETÉS

Döbbenet: szarul keres a melós

Rommagyar gumiszoba. Ei cu ei, noi cu voi.

Döbbenet: szarul keres a melós

HozzászólásSzerző: Aszi » 2010.12.20. 23:32

Nemrég egy érdekes cikk ragadta meg a figyelmemet az egyik román honlapon, miszerint:
Több mint 61 évet kéne dolgozzon egy átlag keresettis bukaresti hogy megengedhessen magának a főváros központjában egy 120 négyzetméteres lakrészt ,feltéve persze hogy az illető minden fizetését félre teszi!!!!

Figyelembe véve hogy Bukarestben az átlag kereset 383 euró/hónap ill. hogy a főváros központjában
2,350 euró a lakások négyzetmétere elkeseredtem mivel rá kellett jönnöm hogy ez a statisztika Székelyföldön meg katasztrofálisabban mutathat ezért a következő felhívással fordulnék hozzátok akinek van felesleges pénze megkérem utalja át nekem, hogy bár egy garzont én is megvehessek.
Az adományokat előre is köszönöm! :oops: :roll:
Aszi

Re: Döbbenet: szarul keres a melós

HozzászólásSzerző: Aszi » 2010.12.20. 23:50

Most már hivatalos:

A 2011-es bértörvény szerint jövőben 670 lej lesz az országos bruttó minimálbér összege, és az októberi szinthez képest 15 százalékkal nőnek a közalkalmazotti fizetések. A jogszabály új bérrácsot hoz a közszférában, további újdonságot jelent, hogy a túlórákat, illetve a hivatalos szabadnapokon és ünnepnapokon ledolgozott munkaidőt pénzzel nem, csak szabadnappal honorálják. Megszűnik a tizenharmadik fizetés, és étkezési, ajándék- valamint üdülőjegyeket sem kapnak a közalkalmazottak 2011-ben.

Túlélte a bizalmi szavazást a Boc-kormány, elfogadták a bértörvényt
http://www.kronika.ro/index.php?action=open&res=45998
Aszi

Vissza: K Ö Z É L E T