HIRDETÉS

Erdelyi magyar "terroristak"

Kameruni árusok tört angolsággal árulják a japán motívumos kínai törülközőket a pannonmagyar deszkásoknak.

Re: Erdelyi magyar "terroristak"

HozzászólásSzerző: Katoo » 2009.04.21. 15:40

www.magyarosiarpad.hu

Frissitettek a honlapot.
Katoo

HozzászólásSzerző: Rideg » 2009.04.21. 15:54

Hajnalkakas írta:Kivancsi vagyok, hogy reagalnak a romanok szegeny Magyarosi mint roman allampolgar reszvetelere. Biztos kapora jött nekik, hogy persze egy magyar kevredett zürös ügyekbe.

Ez nagyon valószínű. Azt hallottam, Gigiről is ki fogják mutatni, hogy magyarok az ősei! Te, még mit hallottál?
Overdose kivándorolt. Jól tette! Viszont, már nem osz-posz...
Rideg

HozzászólásSzerző: Hajnalkakas » 2009.04.21. 21:18

En semmit. Rideg rideg.
Hajnalkakas

HozzászólásSzerző: Rideg » 2009.04.21. 23:34

Hajnalkakas írta: Rideg rideg.

Ugyan már! Alkalmazkodó! Sott, opportunista!
Rideg

HozzászólásSzerző: Hajnalkakas » 2009.04.22. 13:24

Rideg írta:

Kedves ismeretlen, ebben a disputaban eled ki a napi kis frusztraciodat? Mondok en neked valamit: itt a tavasz, ki a levegöre! Segit....

Ps: Örülök, hogy ennyire erdekellek de itt nem az a celom,hogy a karmaimat probalgassam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hajnalkakas 2009.04.22. 13:33-kor.
Hajnalkakas

HozzászólásSzerző: Lúdas Mátyás » 2009.04.22. 13:31

Hajnalkakas írta:Mondok en neked valamit: itt a tavasz, ki a levegöre! Segit....

Én is mondok neked valamit Kakas: itt a tavasz, ki a legelőre!
Abban nem vagyok biztos, hogy rajtad segít-e, vagy sem.
Lúdas Mátyás

HozzászólásSzerző: Hajnalkakas » 2009.04.22. 13:34

Lúdas Mátyás írta:
Én is mondok neked valamit Kakas: itt a tavasz, ki a legelőre!
Abban nem vagyok biztos, hogy rajtad segít-e, vagy sem.

Miert kell mindent ketszer mondani, mondom miert kell mindent ketszer mondani? :D
Hajnalkakas

HozzászólásSzerző: Rideg » 2009.04.22. 13:41

Hajnalkakas írta:
Rideg írta:

Kedves ismeretlen, ebben a disputaban eled ki a napi kis frusztraciodat? Mondok en neked valamit: itt a tavasz, ki a levegöre! Segit....

Ps: Örülök, hogy ennyire erdekellek de itt nem az a celom,hogy a karmaimat probalgassam.

Pásztor vagyok, terelgetek, peckesen sétálok a jó levegőn, nem cserélnék senkivel! Néha megolvasom a birkákat, hol kevesebb, hol több, éves átlagban konstans. Időnként szólok nekik, ha rossz útra tévednek. Némelyik béget egyet, aztán haladunk tovább, ők a sárban, én a fűben. Kinek, hol kényelmesebb... :)
Rideg

HozzászólásSzerző: Lúdas Mátyás » 2009.04.22. 13:48

Rideg írta:Pásztor vagyok, terelgetek, peckesen sétálok a jó levegőn, nem cserélnék senkivel!

Táncsak nem libapásztor kend is jóuram!?

(utólag észrevettem jelzését, hogy birkákat terelget.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lúdas Mátyás 2009.04.22. 13:52-kor.
Lúdas Mátyás

HozzászólásSzerző: Hajnalkakas » 2009.04.22. 13:50

Rideg írta:
Hajnalkakas írta:
Rideg írta:

Pásztor vagyok, terelgetek, peckesen sétálok a jó levegőn, nem cserélnék senkivel! Néha megolvasom a birkákat, hol kevesebb, hol több, éves átlagban konstans. Időnként szólok nekik, ha rossz útra tévednek. Némelyik béget egyet, aztán haladunk tovább, ők a sárban, én a fűben. Kinek, hol kényelmesebb... :)

Ehem-behem pasztorkam. Ezennel ezt a fajta diskurzust veled befejezettnek tekintem. Gyöztel, legy boldog! :(
Hajnalkakas

HozzászólásSzerző: Hajnalkakas » 2009.04.22. 14:08

Egy 1986-os kétoldalú konzuli egyezmény keretében a napi konzuli ügyeket ellátó Argentínába akkreditált nagyköveté lett a feladat, hogy megpróbálja feltárni a zűrzavaros történetet.) Józsa Mátyás egy hetet tölt majd Bolíviában, találkozik a letartóztatott Tóásó Előddel, valamint a La Paz-i San Pedro börtön igazgatójával, megnézi a celláját is. Bartos Miklós, hazánk bolíviai tiszteletbeli konzulja lapunknak elmondta: Tóásó cellája kicsi ugyan, de legalább egyedül van benne. Ha több elítélt közé tették volna, akkor sokkal nyugtalanabb lenne.

Tóásó Előd egyébként írásban kért konzuli védelmet Magyarországtól: ennek keretében a nagykövet tájékoztatja a vádakról és azok büntetési tételeiről, bár a tiszteletbeli konzul információi alapján a fiatalember elég jól beszél spanyolul. A Külügyminisztérium pénzt nem tud adni, de abban segíthet, hogy a család pénzküldeményei eljussanak Tóásóhoz - erre szüksége is lesz, hiszen a dél-amerikai börtönökben minden megvehető. Józsa úgy értesült, hogy a hivatalosan kirendelt védőn kívül a fiatalember édesapja már szerződtetett egy ügyvédi irodát fia védelmére. A nagykövet azt is meg kívánja vizsgálni, hogy a letartóztatás során nem történt-e a nemzetközi előírásokat sértő intézkedés, a kihallgatás során nem alkalmaztak-e kényszerítő intézkedéseket.

Az ügyben egyébként továbbra is sok a kérdőjel. Egyelőre semmi nem támasztja alá, hogy a magyar-horvát-ír-román csapat valóban merényletre készült volna - a lefoglalt dokumentumok tíz százalékának átvizsgálása után nincs nyoma az összeesküvésnek - írja a bolíviai El Deber az ügyészségre hivatkozva.
Nepszabadsag
Hajnalkakas

HozzászólásSzerző: Hajnalkakas » 2009.04.22. 14:11

Kivancsi vagyok az elkövetkezö fejlemenyekre.
Hogy elödmennyire tud spanyolul... hat erre en is kivancsi lennek.
Hajnalkakas

HozzászólásSzerző: Rideg » 2009.04.22. 14:15

Lúdas Mátyás írta:
Rideg írta:Pásztor vagyok, terelgetek, peckesen sétálok a jó levegőn, nem cserélnék senkivel!

Jaja! :) Most épp a "négy láb jó" korszakomat élem! Lehet, csak a túladagolás mián.
Rideg

HozzászólásSzerző: judy » 2009.04.22. 14:53

Rideg írta:
Lúdas Mátyás írta:

Jaja! :) Most épp a "négy láb jó" korszakomat élem! Lehet, csak a túladagolás mián.

Jópofa lehetsz te Rideg,egyszer terelgetsz,máskor lóhalált futsz.Nem sok ez neked?
judy

HozzászólásSzerző: Hajnalkakas » 2009.04.23. 13:34

"A magyar a nagykövet meglátogathatta szerdán a La Paz-i San Pedro börtönben Tóásó Elődöt, akit a bolíviai viszonyokhoz képest elfogadható körülmények között tartanak fogva. A börtönparancsnok lehetővé tette a diplomatának, hogy a fiatalembert a cellájában keresse fel. Vigyáznak rá, egy kétszer két négyzetméteres magánzárkában helyezték el, kielégítő higiéniai viszonyok között - számolt be róla Józsa Mátyás, akinek tudomása szerint eddig egyszer hallgatták ki Tóásó Elődöt ügyvédje és a bolíviai tiszteletbeli magyar konzul jelenlétében.

Inforadio"
Hajnalkakas

HozzászólásSzerző: Hajnalkakas » 2009.04.23. 13:36

""Megkaptuk a diplomáciai jegyzéket, amelyben a román fél felkér minket, hogy működjünk közre a holttest hazaszállításában, és ugyanezt kérte tőlünk Magyarosi Árpád édesanyja is" - mondta Szelestey Lajos. A szóvivő hozzátette: a Külügyminisztérium a Vöröskereszttel együttműködve szállítja haza a romániai magyar férfi holttestét. Egyelőre nem lehet tudni hogy mikorra érkezhet Magyarországra a holttest - mondta a szóvivő az MTI kérdésére.

Szelestey Lajos azt követően nyilatkozott a távirati irodának, hogy a Magyar Vöröskereszt bejelentette: gyűjtést indít Magyarosi Árpád holttestének hazahozataláért. Harrach Gábor, a szervezet kommunikációs igazgatója elmondta: A Magyar Vöröskeresztet Magyarosi Árpád édesanyja kereste meg, hogy segítsen fia holttestének hazaszállításában. A koporsót Budapestre szállítják, ha összegyűlik az ehhez szükséges több ezer dollár - tette hozzá."

Inforadio
Hajnalkakas

HozzászólásSzerző: Rideg » 2009.04.23. 18:18

Hajnalkakas írta:

Ehem-behem pasztorkam. Ezennel ezt a fajta diskurzust veled befejezettnek tekintem. Gyöztel, legy boldog! :(

Óriási, rohadt boldog vagyok! Ennél csak az esett volna jobban, ha te, a disputát eredeti értelmének megfelelően használod és el tudod fogadni, hogy ha valakinek más a véleménye mint a tiéd, az nem háborúról szól, legfeljebb az érvekről vagy azok hiányáról. Én nem tudom te hol élsz, ha csak annyit válaszolsz, amikor úgy éreztem, hogy prejudikálsz, hogy bizony neked dokumentálható bizonyítékaid vannak az ilyen eljárásra, legfeljebb megkérlek, hogy add meg a forrásokat, oszt ennyi. Ehhelyett jött a karomreszelés. :roll: Persze, elhiszem hogy egyszerűbb a Disputát valamiféle pártállami szócsőnek tekinteni, ahonnan csak kifelé megy a szó, de ez illúzió. Esetleg, egy saját blogon működik, de ez itt egy fórum! Most, még.
Rideg

HozzászólásSzerző: Hajnalkakas » 2009.04.23. 22:43

"Ne menjenek Bolíviába a magyarok - tanácsolja Józsa Mátyás argentínai magyar nagykövet, aki Tóásó Előd körülményeinek ellenőrzése és Rózsa-Flores Eduardo megölésének körülményeinek tisztázása miatt utazott La Pazba.

A bolíviai főváros börtönében egy 4 négyzetméteres - a magyar börtönökhöz képest sokkal rosszabb állapotú - cellában tartják fogva Tóásót. A nagykövet a csütörtök esti RTL Híradóban azt mondta, látszik, hogy összeverték a férfit. "Látszik rajta a letartóztatás során alkalmazott kényszerintézkedés. A testén is vannak sérülések. Az ügyvédnő már adott be egy panaszt és ragaszkodtam magam is ahhoz, hogy egy független orvos vizsgálja meg Tóásót, mielőtt eltűnnének a nyomok a testéről" - mondta Józsa Mátyás.

A fiatalember vélhetően munkanélküli volt és ezért vállalta el Flores felkérését, hogy menjen Santa Cruzba, informatikai ügyekben segíteni. Pénzt nem, csak szállást és ellátást kapott. A kommandós akcióban az mentette meg az életét, hogy átvillant az agyán: nincs más lehetőség, mint a földre feküdni. Látszik rajta, hogy tudja: újjászületett aznap - mondta Józsa Mátyás.

Bár korábban a magyar konzulátus ügyvédje védte Tóásót, a férfit mostanra - a Máltai Lovagrend segítségével - Bolívia legjobbnak tartott ügyvédje képviseli.

A Tóásót védő ügyvédi irodától sikerült megtudni, hogy Bolíviában az ügyet államellenes bűncselekményként kezelik. Az ottani büntető törvénykönyv alapján 30 évet kaphat. Bolíviában halálbüntetés nincs, de a büntetési tételeknek nincs alsó határa sem."

Hirszerzö
Hajnalkakas

HozzászólásSzerző: Rideg » 2009.04.24. 00:31

Nna, van itt nyalánkság! Morales már ott tart, hogy Bajnai küldte rá a kommandót! :lol:

http://english.aljazeera.net/news/ameri ... 06306.html

Esetleg még hadat is üzen? Egyszerre 4 NATO-tagállamnak! :) Veszek pár kiló cukrot, az hamar elfogy háborús időkben.
Azt azért érdekes lenne tudni, Magyaróssi mért is lett a Magyarországi Iszlám Közösség tagja?
Rideg

HozzászólásSzerző: hnockh » 2009.04.24. 11:55

[quote="Rideg"]Nna, van itt nyalánkság! Morales már ott tart, hogy Bajnai küldte rá a kommandót! :lol:

http://english.aljazeera.net/news/ameri ... 06306.html

...udtam ,hogy a Bajnai csomagba semmi jo nincs.... :lol:
Az nem biztos , hogy ha másképp lessz akkor jobb is lesz . Az viszont biztos ahoz ,hogy jobb legyen másképp kell lenie...
hnockh

ElőzőKövetkező

Vissza: V I L Á G