HIRDETÉS

Aranyköpések

Kameruni árusok tört angolsággal árulják a japán motívumos kínai törülközőket a pannonmagyar deszkásoknak.

Aranyköpések

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2008.12.24. 02:30

A már a Disputa hõskorából eredõ felhívásnak is eleget téve, hadd folytassuk hát itt is a megkezdett jó munkát, és amit akkor már talán én is miért ne éppen egy segitói legújabbal tennék, hiszen a "sok nagyértékű aranymondást kár lenne veszni hagyni - inkább gyűjtsük ebbe a vitalikba, magunk mulatságára, eljövendő nemzedékek épülésére, és a köz javára! Ha már kőbe vésni, aranyba önteni nem lehet õket", hogy Bodoni Tamás szavait idézzem ugye ...

segito a Gazdasági válság - ez mi ez?-ben:
- mert szerintem csak az anyaghoz kototteknel lehet nemi valsag.

Hát nem ugyanolyan aranyosnak igérkezik az egész, mint régen?
döbrögi

Re: Aranyköpések

HozzászólásSzerző: judy » 2008.12.24. 14:14

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Döbrögi -nek és Astalavistanak és nem utolsósorban a disputásoknak
judy

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2008.12.25. 13:53

Ugyanonnan, ugyanattól a szerzõtõl:
a tortenelem mar tobbszorosen is megmutatta, hogy neha van megoldas, de neha nincs... "to be, or not to be", William Shakespeare szavait idezve.

Szerintem ez a topik még a reméltnél is sokkal aranyosabbnak igérkezik.
döbrögi

HozzászólásSzerző: judy » 2008.12.25. 14:08

A történelem olyan mint a vécé.Öblítünk,újból lehúzzuk a vizet,a szar mégis visszajön.
Günter Grass
Hol van Astalavista ,nélküle üres lesz a disputa.
judy

HozzászólásSzerző: segito » 2008.12.26. 02:39

Szerző: judy » Tegnap, 14:08

A történelem olyan mint a vécé.Öblítünk,újból lehúzzuk a vizet,a szar mégis visszajön.
Günter Grass

Astalavista talan a valsaggal van elfoglalva. :arrow:
Szabad világ

"Wisdom we know is the knowledge of good and evil- not the strength to choose between the two."
--John Cheever --
segito

HozzászólásSzerző: Belzebub » 2009.01.02. 13:16

Örömmel konstatálom hogy újra milyen szépen összegyültetek hiába no, EGYSÉGBEN AZ ERŐ, VILÁG PROLETÁRJAI EGYESÜLJETEK vagy a legjobb :
UNDE-I UNU NU-I PUTERE .... :x :lol:
BÚÉK belétek ! :)
Belzebub

HozzászólásSzerző: judy » 2009.01.02. 20:45

Belzebub írta:Örömmel konstatálom hogy újra milyen szépen összegyültetek hiába no, EGYSÉGBEN AZ ERŐ, VILÁG PROLETÁRJAI EGYESÜLJETEK vagy a legjobb :
UNDE-I UNU NU-I PUTERE .... :x :lol:
BÚÉK belétek ! :)

kEDVES Belzebub összetévesztettél valakivel
judy

HozzászólásSzerző: Belzebub » 2009.01.02. 20:59

Lehet hogy rossz helyen járok, és pont nem ez a Disputa nevű bolygó, nem is nagyon hasonlit arra amit az emlékezetemben igy neveztek és ahol laktam az utobbi években , de azért szerintem mégis az ..És te pedig kedves Judy nem vagy más mint aki régebb Jodie voltál aki volt Foster :lol: :mrgreen:
Belzebub

HozzászólásSzerző: judy » 2009.01.02. 21:01

Belzebub írta:Lehet hogy rossz helyen járok, és pont nem ez a Disputa nevű bolygó, nem is nagyon hasonlit arra amit az emlékezetemben igy neveztek és ahol laktam az utobbi években , de azért szerintem mégis az ..És te pedig kedves Judy nem vagy más mint aki régebb Jodie voltál aki volt Foster :lol: :mrgreen:

Jó lenne tudni a te neved is ,ha már ilyen nyíltan bevállaltad a véleményedet :lol:
judy

HozzászólásSzerző: Belzebub » 2009.01.02. 21:09

judy írta:
Belzebub írta:Lehet hogy rossz helyen járok, és pont nem ez a Disputa nevű bolygó, nem is nagyon hasonlit arra amit az emlékezetemben igy neveztek és ahol laktam az utobbi években , de azért szerintem mégis az ..És te pedig kedves Judy nem vagy más mint aki régebb Jodie voltál aki volt Foster :lol: :mrgreen:

Jó lenne tudni a te neved is ,ha már ilyen nyíltan bevállaltad a véleményedet :lol:

Az én nevem Bond ...James Bond !!! :)
Belzebub

HozzászólásSzerző: judy » 2009.01.02. 21:13

Belzebub írta:
judy írta:

Az én nevem Bond ...James Bond !!! :)

Kedves Bond,nem kell olyan elhamarkodottan pálcát törni mindenki felett.Szoktam üdvözölni a régi haverokat,ez hagyomány nálam.
judy

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.01.02. 21:30

Látom, csak úgy hemzseg a sok aranyköpés... :mrgreen:
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: judy » 2009.01.02. 21:33

Kánya írta:Látom, csak úgy hemzseg a sok aranyköpés... :mrgreen:

Az álnév nagyon jó dolog ,ha mondjuk nem asszociálnak egy csomó mindent az emberek.Szerintem simább lenne ha mindenki a saját nevén írna, és elkerülhető lenne az ,hogy faszfej-ezzék az emberek egymást.
judy

HozzászólásSzerző: Belzebub » 2009.01.02. 21:43

Judy, lehet azért mert angol vagyok vagy másért nem tudom de nem igazán értem mit értesz az alatt, hogy idézlek 'pálcát törni mindenki felett ..Azt tudom viszont hogy 'azonnal mit jelent, na de megköszönném ha az elöbbit egy kicsit elexplikálhatnád ...Köszönöm .
Ja, és 'faszfejezés, -hát ilyennel még nem is találkoztam..az idén..
S végül, jó látni hogy ha a 'jövő nem is de a Kánya jókedve ugyancsak a régi ... :mrgreen:
Belzebub

HozzászólásSzerző: judy » 2009.01.02. 21:52

Belzebub írta:Judy, lehet azért mert angol vagyok vagy másért nem tudom de nem igazán értem mit értesz az alatt, hogy idézlek 'pálcát törni mindenki felett ..Azt tudom viszont hogy 'azonnal mit jelent, na de megköszönném ha az elöbbit egy kicsit elexplikálhatnád ...Köszönöm .
Ja, és 'faszfejezés, -hát ilyennel még nem is találkoztam..az idén..
S végül, jó látni hogy ha a 'jövő nem is de a Kánya jókedve ugyancsak a régi ... :mrgreen:

Jól összegyűltetek ,mit jelent szerinted?Szerintem azt ,hogy egy követ fújnak.És mit jelent ,hogy egy követ fújnak?Hogy ugyanazt mondják.
judy

HozzászólásSzerző: Belzebub » 2009.01.03. 11:19

Értem, valóban olyasmi de lehet, mégis mindenki 'egy követ fúj csak esetleg különböző irányból ...:lol:
Belzebub

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.01.04. 21:18

Belzebub írta:Értem, valóban olyasmi de lehet, mégis mindenki 'egy követ fúj csak esetleg különböző irányból ...:lol:

Ugyan kéhlek: a joghurtba fúj mindegyik, me'megégette magát a régi dispivel.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: judy » 2009.01.05. 08:35

Kánya írta:
Belzebub írta:Értem, valóban olyasmi de lehet, mégis mindenki 'egy követ fúj csak esetleg különböző irányból ...:lol:

Ugyan kéhlek: a joghurtba fúj mindegyik, me'megégette magát a régi dispivel.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Te aztán nem fújsz a joghurt-ba Kánya ,csak ide- oda lavírozol,hol döbröginek a pártján vagy ,hol a disputásokra teszel egy -egy nem éppen előítélet mentes megjegyzést.
judy

HozzászólásSzerző: powershot » 2009.01.05. 16:16

judy írta:
Kánya írta:

Te aztán nem fújsz a joghurt-ba Kánya ,csak ide- oda lavírozol,hol döbröginek a pártján vagy ,hol a disputásokra teszel egy -egy nem éppen előítélet mentes megjegyzést.

hajrá magyarok...
Ó, ha rózsa bimbó lehetnék
powershot

HozzászólásSzerző: powershot » 2009.01.05. 16:17

judy írta:A történelem olyan mint a vécé.Öblítünk,újból lehúzzuk a vizet,a szar mégis visszajön.
Günter Grass

mint a bili :lol:
Ó, ha rózsa bimbó lehetnék
powershot

Következő

Vissza: V I L Á G