HIRDETÉS

Nagyvilág és erdélyiek

Kameruni árusok tört angolsággal árulják a japán motívumos kínai törülközőket a pannonmagyar deszkásoknak.

Re: Nagyvilág és erdélyiek

HozzászólásSzerző: Bip-bip » 2010.01.27. 19:58

Egyébként, valahol örülök is, hogy megjelent itt Lúdas Matyi és Strongbow, mert kiválóan mutatja, hogy a gyakorlatban mit jelent az a bizonyos "eloláhosodás", fórumon is. Nyomozgat a korábbi hozzászólásaim között, hogy még véletlenül se kelljen a kényes kérdésekkel foglalkoznia, gyalázkodik, becsmérel, képtelen a civilizált párbeszédre, fenyegetőzik, persze csak névtelenül. Ilyen a hitvány ember, függetlenül attól, hogy melyik táján van a világnak. Na, ezeket kellene kiiktatni legalább a közéletből. A füstös kocsmákban esetleg elmennek.
Bip-bip

HozzászólásSzerző: Bip-bip » 2010.01.27. 20:02

Strongbow írta:Végül legjobb, ha megmaradsz a Moneybookers, PayPay és PayPal-eknél, bár nem tudom miért kéne ezeket a Dispután reklámozni.

Azért, te idióta, mert így lehet olcsón pénzt küldeni haza, Erdélybe, a rokonoknak.

KÉREM A MODERÁTOROKAT, FÉKEZZÉK MEG EZT AZ ŐRÜLT SZKIZOFRÉNT!
NEM EZEN A FÓRUMON A HELYE, AMELYET EGYÉBKÉNT IS ÉN NYITOTTAM.
Bip-bip

HozzászólásSzerző: Bip-bip » 2010.01.27. 20:56

Na, csak nem hagy nyugton ez a mocskolódás...

Érdekes, hogy mindig, amikor valahol kialakulna egy normális párbeszéd erdélyi problémákról, legyen az autonómia vagy más, hétköznapibb ügyek, megjelennek azonnal a mocskolódó - valószínűleg a Szeku által fizetett - provokátorok, akik mindent megtesznek azért, hogy az embereknek elmenjen a kedve az őszinte, értelmes, nyílt vitától. Mi csak népieschkedjünk, viccelődjünk, beszéljünk a pálinkáról, a székelykáposztáról, de még véletlenül se a lényegről.

Kedves szekus elvtársak, maguk nem vették észre, hogy letűnt a régi dicsőség, és már nem félünk maguktól?
Bip-bip

HozzászólásSzerző: Strongbow » 2010.01.28. 10:01

Ejha Bip-bip, kedves futómadaram, de felszívtad a vizet, bár az elején még “, valahol örülök is, hogy megjelent itt Lúdas Matyi és Strongbow” . Mikor e topikot (nem a fórumot…nem bizony a fórum a Transindexé) nyitottad gondoltál-e arra, hogy egy fórum kétirányú utca, ahol lehet írásaidra, neked nem tetsző reakciók is születnek majd. Mert ha te úgy gondolod, hogy a civilizált, normális párbeszéd abban áll, hogy te minden baromságot az itthon maradt erdélyiekre fröcsögtetsz és erre csak hizelgő, azt megerősítő, helyeselő válaszokat kapsz akkor nagyon tévedsz. Hogy ezt nem számítottad be a képletbe mi sem mutatja jobban, hogy a te véleményeddel ellenkező beírásokat egyszerűen mocskolódásnak, gyalázkodásnak, fenyegetőzésnek fogod fel. Jólehet, épeszű ember , ha elolvassa reagálásomat irásaidra (az enyémről beszélek) a z általad felróttaknak nyomát sem lelheti. Jó na, egy kicsit megszívattalak de azt a jó izlés keretei között (megsúgom neked, személyed nem ér meg annyit nekem, hogy nyomozgassak kétes értékű hozzászólásaid között, pusztán véletlenül beleolvasva egyikbe, kiváncsi lettem még milyen dolgokat írhattál. Tehát…taglista….kat…Bip-bip…44 hozzászólás (akkor)…katt…egész elovasva. Eccerű nem?) Na, de a te reakciód sem kutya , mig civilizált, normális párbeszédre áhítozol, csak úgy repkednek az őrült szkizofrén, idióta, mocskolódó, hitvány jelzők és az csak hab a tortán, hogy a Mo.-i mostanság igen divatos módszerrel, hisztérikusan visitozva követeled az “eloláhosódás” és “biztosan szekus” általad (be)képzelt egyének megfékezését, akár a közéletből való kitiltását (sic). Igen valaha volt még ilyen az ’50-es években mikoris minden nem tetsző vélemény mondójára azonnal ráhúzták a polgári-burzsoá avagy kulak jelzőt és úgyancsak hatásosan kiiktatták a közéletből. Bip-bip nem vetted észre, hogy letűnt a régi dicsőség, és már nem félek tőled. Nevetséges vagy, én pusztán leírtama véleményemet, nem népieskedtem, nem beszéltem sem pálinkáról, sem székelykáposztáról és a lényeg az volt, hogy a te olimpuszi magasságokból eregetett fellengős, erdélyi embereket kvázi-gyalázó, váleményeddel ne értsek egyet. Ez nem provokáció, ahogy te látni véled ez egy itt élő(értsd Erdélyben) ember véleménye aki mellesleg tudja mi a pénzküldő szolgálat (lassan de azért fejlődünk) csak azt nehezményeztem miért kell ezt itt a Dispután reklámozni. Ismétlem én itt élek Erdélyben, úgyan miért küldenék pénzt magamnak, de ha te meg vagy szorulva tudassad és küldök neked egy kis pénzt…esetleg a MoneyGram-al.
Ami pedig az álnév felróvását illeti má’nehogy neked Bip-bip legyen a személyidbe bevezetve.
Végeredményben állítsd le magad kissé mert kénytelen leszek én is ideírni:
KÉREM A MODERÁTOROKAT, FÉKEZZÉK MEG EZT AZ ŐRÜLT SZKIZOFRÉNT!
NEM EZEN A FÓRUMON A HELYE, AMELYET EGYÉBKÉNT IS Ő NYITOTT(nyitott?????).
Ja, továbbiakban parttalan vitát veled nem kezdek, csak ezek után tudd meg, hogy vannak akik nem értenek veled egyet…sőt….
Strongbow

Előző

Vissza: V I L Á G