HIRDETÉS

Nagyvilág és erdélyiek

Kameruni árusok tört angolsággal árulják a japán motívumos kínai törülközőket a pannonmagyar deszkásoknak.

Nagyvilág és erdélyiek

HozzászólásSzerző: Bip-bip » 2009.01.31. 06:38

Namármost, ez a videó nem kapcsolódik szorosan Erdélyhez, hacsak a népek önrendelkezéshez való jogát nem tekintjük témánba vágónak:
Erdogan török miniszterelnök Davosban
Bip-bip

Re: Nagyvilág és erdélyiek

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.02.01. 02:27

Bip-bip írta:Namármost, ez a videó nem kapcsolódik szorosan Erdélyhez, hacsak a népek önrendelkezéshez való jogát nem tekintjük témánba vágónak:
Erdogan török miniszterelnök Davosban

Minden, ami e világon történik, szorosan kapcsolódik Erdélyhez.
(Ha nem ezt, akkor azt kellene fogadjuk el, hogy valami máshoz kapcsolódik, amitõl függ Erdély is.... )
Tehát, végignéztem az összes Davos-videót - mind fontos. Meg a híreket. Meg az AlJazeera-t. Megami még akadt.
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: Decebal » 2009.02.02. 14:02

És főleg a dákkó-román kontinuitás tartózik még szorosabban Erdélyhez, és ebből a szakaszból is leginkább az az apró kis részlet amikor majd TRaianusz újra meghódítja Dáciát , mert úgy hallottam , ez lesz ...Még pontosabban, itt olvastuk a híres hirhetd TRaiant a régi Dispután, most vajon hol lehet :?: :o
Decebal

HozzászólásSzerző: MrSecret » 2009.02.13. 10:25

Decebal írta:És főleg a dákkó-román kontinuitás tartózik még szorosabban Erdélyhez, és ebből a szakaszból is leginkább az az apró kis részlet amikor majd TRaianusz újra meghódítja Dáciát , mert úgy hallottam , ez lesz ...Még pontosabban, itt olvastuk a híres hirhetd TRaiant a régi Dispután, most vajon hol lehet :?: :o

Te Decebal mit is modtál mikor elvezstetted a háborut?
"Nem baj !" :-))

a lényeg ? Olyan dolgokat feszegetsz amivel a jelent nem javithatod.
MrSecret

HozzászólásSzerző: segito » 2009.02.18. 05:57

Pánikot okozott a helyi lakosság körében egy hadgyakorlat Kína déli részén, százezer ember menekült pánikszerűen otthonából, mivel azt hitték, földrengés van. :)
Szabad világ

"Wisdom we know is the knowledge of good and evil- not the strength to choose between the two."
--John Cheever --
segito

Re: SEGÍTSÉÉÉÉÉÉÉÉÉG

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.03.11. 05:11

Hol olvashatnék Zorkóczy Zenóbia erdélyi elõadómûvésznõrõl? :?:
Sürgõs. 8-)
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: szme » 2009.03.18. 00:10

Kánya írta:Hol olvashatnék Zorkóczy Zenóbia erdélyi elõadómûvésznõrõl? :?:
Sürgõs. 8-)

Majd mesélek én róla, ha szépen megkérsz rá!
szme

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.03.18. 00:40

szme írta:
Sürgõs. 8-)

Kérlek. :D
Volt nálunk Torontóban a búsmagyarokat megríkatni.
Kiváncsi volnék, "mit tud", avagy "kit tud" alapon.
Azaz, olyan jó, avagy politizál?
(Én már, amióta Morvai Krisztinát is meghívták egyszer, félek a torontói Magyar Házba járni.)
Kánya

HozzászólásSzerző: Rideg » 2009.03.18. 00:48

szme írta:
döbrögi írta:Nem igazán fogom fel, kedves moderátorok, hogy vajon miféle megfontolásból is törolhetitek ti most immár még innen is ki a hozzászólásaimat? ... Hiszen én csak egy elég jó karban lévõ guglit ajánlottam fel megvételre, és Kánya kollégának minden jel szerint éppen egy igen nagy szüksége is lett volna rá.
Vagy akkor már miért nem inkább a 'Kínál' rovatba helyeztétek át? Hátha legalább ott lett volna némi kereslet rá ... :cry:

Azért, mert te még mindig a régi maradtál...kotybelé-szilvalé!

Nna, az a Zenóbia is csak oláhecet. :lol:
Amúgy meg tényleg vicces, hogy amikor a gúgli 1 sec alatt kb 600 találatot ad a művésznőről, akkor Kánya kolléga kéztördelve várja, hogy megszánja őt valaki.
Overdose kivándorolt. Jól tette! Viszont, már nem osz-posz...
Rideg

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.03.18. 00:55

Rideg írta:Amúgy meg tényleg vicces, hogy amikor a gúgli 1 sec alatt kb 600 találatot ad a művésznőről, akkor Kánya kolléga kéztördelve várja, hogy megszánja őt valaki.

Igen, mert a gúgli nem mondja meg, milyen ember lakik a név mögött. Nekem az furcsa és vicces, hogy ez mennyire nem fontos számotokra. :cry:
Kánya

HozzászólásSzerző: Rideg » 2009.03.18. 01:05

Sürgõs. 8-)

Hát ebből nem az jön le, hogy téged az érdekel, ami belőle nem az erdélyi és nem az előadóművész.
Overdose kivándorolt. Jól tette! Viszont, már nem osz-posz...
Rideg

HozzászólásSzerző: szme » 2009.03.18. 10:41

Kánya írta:
szme írta:
Sürgõs. 8-)

Kérlek. :D
Volt nálunk Torontóban a búsmagyarokat megríkatni.
Kiváncsi volnék, "mit tud", avagy "kit tud" alapon.
Azaz, olyan jó, avagy politizál?
(Én már, amióta Morvai Krisztinát is meghívták egyszer, félek a torontói Magyar Házba járni.)

Ha már olyan szépen kértél, akkor elárulom Neked, hogy nem politizál egyáltalán. Művésznő, akinek csak és csakis a magyarok a fontosak.
Nem mondom , hogy tejszínhab tetőtől -talpig, mert a városában oláh nyelven is énekelt, de azt akkor tette , amikor minden nyelven énekelt és előadást tartott.
Mi van, Kánya , megfogott talán valami benne? ;) Tetszik? Nos, akkor pedig azt mondom, mondj le róla, mert fönt hordja egy kicsikét az orrát és nagyon válogatós.
Mi a bajod van Morvai Krisztinával? Mit csinált, amitől félni kell? Én azt a hölgyet sokra nézem és értékelem a Magyar Nemzet melletti kardoskodást.
szme

HozzászólásSzerző: powershot » 2009.03.18. 10:54

Zenóbia mióta TECH????

amúgy ismerem, szabadúszó művésznő, nem kritizálom, lsd. a mondatom első felét
Ó, ha rózsa bimbó lehetnék
powershot

HozzászólásSzerző: powershot » 2009.03.18. 11:01

Róla itt:

http://www.hamlet.ro/emberek.php?id=1882

ui. használd a GOOGLE keresőt!!

valaki árulja már el, miért lehet egy hezzaszóláshoz csak két linket beszúrni??????????????????????????

?????????????????????????????????????????
Ó, ha rózsa bimbó lehetnék
powershot

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.03.18. 14:38

powershot: magától értetõdõ, hogy a gúglival kezdtem volt - habár, azt amit szpéce kitettél, nem láttam. A videáról megfeledkeztem - most minygyá' belenézek.

Köszi szme - igen, ilyesmikre voltam kiváncsi: kis pletykára.
Nem Morvaival van bajom, hanem a torontói Magyar Házzal - amit egy kis oázisnak szeretnék látni, ahova járnának a magyarok nosztalgiázni - nem pedig pártoskodni, MO tükörképeként.
De azért: a Morvai, ittjártakor, levert egy szpícset a palesztín szûz Máriáról - nem kellett volna.
Kánya

HozzászólásSzerző: idoor » 2009.03.18. 15:34

Rettenetes egy nő !
A férje, aki egy nívós pasi, nyilvánosan elhatárolódott a közéleti munkássága miatt.
http://comment.blog.hu/2006/11/19/balo_ ... elesegetol
Unja a tanítást, szeretne nyugaton élni, mióta haza kellett jönnie NY-ból,. azóta meg van vadulva, most a szélső jobbot nyalogatja, a hátukon Brüsszelbe szeretne jutni.
A szakmabeli jobbosok, - a Civil Jogász Bizottság - is kénytelenek voltak kihajítani, annyira vállalhatatlan volt.
Itthon a közröhej tárgya amint sipítozik és butaságokat beszél.

szme írta:
Kánya írta: Mi a bajod van Morvai Krisztinával? Mit csinált, amitől félni kell? Én azt a hölgyet sokra nézem és értékelem a Magyar Nemzet melletti kardoskodást.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára idoor 2009.03.18. 15:38-kor.
idoor

HozzászólásSzerző: idoor » 2009.03.18. 15:37

Gondolom, beleképzelte magát a palesztín szûz Máriára szerepébe otthon is, előadta bizonyára saját rendezésben, de a kultúrált férje nyilván elküldte a francba.
Új publikumot kellett keresnie, amit ott talált meg. :D

Kánya írta:powershotDe azért: a Morvai, ittjártakor, levert egy szpícset a palesztín szûz Máriáról - nem kellett volna.
idoor

HozzászólásSzerző: szme » 2009.03.18. 17:58

idoor írta:Rettenetes egy nő !
A férje, aki egy nívós pasi, nyilvánosan elhatárolódott a közéleti munkássága miatt.
http://comment.blog.hu/2006/11/19/balo_ ... elesegetol
Unja a tanítást, szeretne nyugaton élni, mióta haza kellett jönnie NY-ból,. azóta meg van vadulva, most a szélső jobbot nyalogatja, a hátukon Brüsszelbe szeretne jutni.
A szakmabeli jobbosok, - a Civil Jogász Bizottság - is kénytelenek voltak kihajítani, annyira vállalhatatlan volt.
Itthon a közröhej tárgya amint sipítozik és butaságokat beszél.

szme írta:
Kánya írta: Mi a bajod van Morvai Krisztinával? Mit csinált, amitől félni kell? Én azt a hölgyet sokra nézem és értékelem a Magyar Nemzet melletti kardoskodást.

Nem hiszem, hogy butaságokat beszélne! Én nem így látom. Azt vélem felfedezni szavaiban, hogy csak az igazságot szeretné mindenki tudtára adni. Hogy miért válltak el utjai a férjétől, arról lenne amit csevegni, csak éppen semmi értelme. Én azt hiszem, azt kell nézni , amit az a nő képvisel. Akit Vona Gábor támogat, az nem lehet rossz ember. Köztudott, hogy Vona egy intelligens -felnőtt ésszel gondolkozó egyén, aki a határon túliak ügyét is felmeri vállalni, szavakkal, és ha az Isten is úgy akarja cselekedettel is.Az a baj, hogy sokan nem hisznek NagyMagyarországban. Nem hisznek a Magyar Nemzet felemelkedésében, pedig ha nem bizunk, akkor soha nem lesz szabad jövőnk, egységes magyar jövőnk, ahogy őseink hagyták azt ránk.
szme

HozzászólásSzerző: idoor » 2009.03.23. 06:40

Az én értelmezésében egy lejárt szavatosságú, a buták alantas érzelmeit meglovagoló idióta.
A cselekedet a történelemből már remekül ismert receptek szerint zajlana, rengeteg értelmetlen áldozattal, amit persze szinte soha nem az ilyenek hoznak meg.

Az őseink sem hagytak ránk egységes magyar jövőt, pláne ha nem is tudjuk meddig kell visszamennünk a történelemben lila ködöt gyártani.

szme írta: Köztudott, hogy Vona egy intelligens -felnőtt ésszel gondolkozó egyén, aki a határon túliak ügyét is felmeri vállalni, szavakkal, és ha az Isten is úgy akarja cselekedettel is.Az a baj, hogy sokan nem hisznek NagyMagyarországban. Nem hisznek a Magyar Nemzet felemelkedésében, pedig ha nem bizunk, akkor soha nem lesz szabad jövőnk, egységes magyar jövőnk, ahogy őseink hagyták azt ránk.
idoor

Következő

Vissza: V I L Á G