HIRDETÉS

Feminista anyukák, ide

Felszínesek és alaposak túlélési technikái.

Re: Feminista anyukák, ide

HozzászólásSzerző: móca » 2009.08.05. 15:41

ej, Lya, ha csak annyi lenne.. a szex, az csurran-cseppen, de törődés, odafigyelés, neadjisten szeretet kell az ember fiának, és nem akármilyen.. mindenkinek a szokásaihoz, igényéhez, szükségleteihez, elvárásaihoz mérten
móca

HozzászólásSzerző: etranger » 2009.08.05. 15:42

Lya írta:
Vajon nem lehet inkább ,valami hiányról szó ? Akár fiziológiai is.... :D

Kicsim, tényleg nem faszoskodtam (há van nekem ijjen???)..na, az a nagy helyzet Lyá-nom, hogy az elmúlt években jó pár mo-i fiatal öngyilkos esetebén Babits: Gólyakalifa című mű hozható összefüggésbe, "mende-monda" szerint létezik egy társaság, ahol ez egy alapmű.......
etranger

HozzászólásSzerző: etranger » 2009.08.05. 15:54

móca írta:(valami konstruktívabb játékot kellene kitalálni a címkézés helyett)

VADGESZTENYE : Ki nem szedte nagy élvezettel gyerekkorában a fénylő gesztenyéket ősszel ? Viszont tudjuk-e, hogy a gesztenye virágja, mely április végén, május elején nyilik, a legjobb gyógyszer mindenféle reumatikus fájdalmak ellen. Ha vállunk, csuklónk, térdünk fáj, ha izomlázunk van megerőltetéstõl, vagy ha ütéstõl, izomrándulástól kékes-lilás véraláfutás van a bőr alatt, akkor a gesztenye virágjából tea kúrát kell vennünk. Borogatást is tehetünk a fájó részekre. Az esti fürdővizbe téve, egy jó liter, kétliter vizben felforralva akár friss, akár száritott virágból, a legjobb gyógyfürdőt készithetjük el magunknak.

Tudni kell még, hogy a viszerekre is jó hatással van a vadgesztenye fürdő, erősiti a vénák falait, felfrissiti a vérkeringést ereinkben. Ugyanigy hat a virágtea is.

Ugye a vadgesztenye nem csak szép illatos virágot nyújt, nem csak fényes, játszani való magokat teremt, hanem fájdalmat, betegséget gyógyit.

Ugye milyen jó, segitő barátra találtatok?
etranger

HozzászólásSzerző: móca » 2009.08.05. 17:41

móca

HozzászólásSzerző: Lya » 2009.08.05. 17:57

Hogy kerul ide a termeszetgyogyasz?

Valaki kerte ? Megyek megiszom egy teat :D
Lya

HozzászólásSzerző: etranger » 2009.08.05. 18:00

móca írta:ó, ide gyorsan a Zubolyt :)

http://www.youtube.com/watch?v=-XtKnvYNH3A

Világhírű vonosnégyesbe keresünk elsőhegedűst, brácsást, és csellistát!
Jelentkezni: Micimócánál.
Jelige: Défense d'uriner!
etranger

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.08.05. 18:21

Ugye, mennyi hülyeség fér egy feminista topikba? :twisted:
QED 8-)
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: judy » 2009.08.05. 18:27

Kánya írta:Ugye, mennyi hülyeség fér egy feminista topikba? :twisted:
QED 8-)

ja ja de ez az etranger egy nagy tróger mindenestre.
judy

HozzászólásSzerző: móca » 2009.08.06. 08:50

Wieso urinieren verboten? Tőlem összehugyozhatjátok a helyet, csak szépen továbbállok a pocsolyákból. Nem nagy dolog a verbális szemét, licis koromban valódi szeméttel dobáltak, sőt, a szemeteskosarat is rám dobták párszor.. valami okosabbat kell kitalálni, "kedves uram"
móca

HozzászólásSzerző: etranger » 2009.08.06. 10:01

Ez jutott eszembe:

Egy boltos magyaráz az inasának:
- Az ember nem azzal csinál üzletet, amit a vevő akar, hanem azzal, amit azon kívül elad neki. Rögtön megmutatom a következő vevőnél.
Bejön egy nő:
- Jó napot, egy speciális függönymosószert kérnék.
- Parancsoljon. És itt van hozzá egy flakon üvegtisztító.
- Minek az üvegtisztító?
- Ha már a függönyök tiszták, akkor az ablakoknak is ragyogniuk kell!
- Teljesen igaza van, köszönöm szépen!
A boltos az inasához:
- Na látod, így kell ezt csinálni, most te jössz.
Bejön egy nő:
- Jó napot, egy doboz tampont kérek.
Az inas kirakja a tampont az asztalra és mellé rak egy üvegtisztítót.
- Dehát nem kértem üvegtisztítót, minek az?
- Most úgysem tud dugni, legalább van ideje ablakot pucolni!
etranger

HozzászólásSzerző: aetranger » 2009.08.06. 10:59

móca írta:valami okosabbat kell kitalálni, "kedves uram"

...emondó lennék én is...mertháthogy ülök itt ne, átmeneti szálláshelyem tornácán, elébb hagyám abba a farakást...készülni köll a télre atyámfiai...nos, épp a kertembéli mentából főzött teácskát iszogatom, jó felsőrákosi mézzel s szivarozgatok - nem cigaretta -, gondolám mégmielőtt belemélyednék Eckermann beszélgetéseibe...ebédig ezt olvasom, utána Márai ötven-ötvenegyes naplóját...egyébként ma töltöttárdé lesz házi kenyerecskével s nagy kalánnyal...saját termesztés az árdé, mintahogy a paradicsomlé is a saját termesztésű paradicsomból készült, egy viennai vetőmagos génbankból vettem a magokat, bőlevű, és megnő közel ötszáz grammosra, és holnap vineteszüret is lesz...node, hogy visszakanyarodjak...hova is...jaigen...ehhöz a cybertéri szófosódához, ahun, mintahogy Lúdas eM is jelzé, előre szólok: nem privátban!, hogyaztmondja heppigonkodás folyik...amúgy annyira nem érdekel ez az ízetlen idétlenkedés, ez a más faszával csihány verdesés, minden bizonnyal ennyire fussa a végbél...boccs, véglénynek, akinek köpök a sírjára (B.Vian), de olvasva a korabeli szövegkörnyezetből önkényesen kikopizott-bépaztészott korabéli szellemi termékeim, ó, hol van már a tavalyi hó, meg köll állapítsam jó drága felebarátaim, erőst időt pazarolás volt...Kányuci üzenem, hogy nyisson egy Feminista apukák, óda önmagamhoz című izét...na, thank szépen a figyelmet...csüssz.
aetranger

HozzászólásSzerző: móca » 2009.08.06. 11:57

jaj de édes, ezt elmentem :)
móca

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.08.06. 21:47

móca írta:jaj de édes, ezt elmentem :)

:twisted:
Magyarul "ezen" - estleg "ezennel" - de semmi esetre sem "ezt" - kedves....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
;)
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: endígarszia » 2009.08.07. 01:10

aetranger írta:...emondó lennék én is...mertháthogy ülök itt ne, átmeneti szálláshelyem tornácán, elébb hagyám abba a farakást...készülni köll a télre atyámfiai...nos, épp a kertembéli mentából főzött teácskát iszogatom, jó felsőrákosi mézzel s szivarozgatok - nem cigaretta -, gondolám mégmielőtt belemélyednék Eckermann beszélgetéseibe...ebédig ezt olvasom, utána Márai ötven-ötvenegyes naplóját...egyébként ma töltöttárdé lesz házi kenyerecskével s nagy kalánnyal...saját termesztés az árdé, mintahogy a paradicsomlé is a saját termesztésű paradicsomból készült, egy viennai vetőmagos génbankból vettem a magokat, bőlevű, és megnő közel ötszáz grammosra, és holnap vineteszüret is lesz...node, hogy visszakanyarodjak...hova is...jaigen...ehhöz a cybertéri szófosódához, ahun, mintahogy Lúdas eM is jelzé, előre szólok: nem privátban!, hogyaztmondja heppigonkodás folyik...amúgy annyira nem érdekel ez az ízetlen idétlenkedés, ez a más faszával csihány verdesés, minden bizonnyal ennyire fussa a végbél...boccs, véglénynek, akinek köpök a sírjára (B.Vian), de olvasva a korabeli szövegkörnyezetből önkényesen kikopizott-bépaztészott korabéli szellemi termékeim, ó, hol van már a tavalyi hó, meg köll állapítsam jó drága felebarátaim, erőst időt pazarolás volt...Kányuci üzenem, hogy nyisson egy Feminista apukák, óda önmagamhoz című izét...na, thank szépen a figyelmet...csüssz.

Hozzád képest Áronka maga a letisztult póz és modorossághiány, bár, ő azért néha mondott is valamit! :)
Föl-föl, ti rabjai a földnek!
endígarszia

HozzászólásSzerző: aetranger » 2009.08.07. 09:02

Érteni mégcsak, de értékelni aligha tudom, mikor valaki, bárki, akárki, egy ilyen kutyavonyításos, szerelmetes, gyermekcsinálós, teliholdas, hullócsillagos éjszákán, hajnalhasadta előtt, kettő óra tíz perckor, jobb dolga nem lévén, dolgoznak az idegek ugyebár, magányában tőzsér szellemeskedik, levantei lelkülettel tüsténkedik méricskélni ehhöz-ahhoz az úristen teremtményét, áron vétetni a különbözőséget, úgy kétségtelenkedni, mintha nem Őtőle kaptunk volna mindent...jómagyar fajtaféle szokás, már-már juss ez...de, hogy ne hagyjam megkövesedni ezt a képes hozzám beszélyt, nehogymá' torzóban maradjon a gondolat, Ákoskával hozakodnék elő mondottanilag, kiszerint: nem biztos, hogy jót tesz neked, ha kiszolgálják az ízlésedet. End.Ígar*.Szia!

* a legújabb nyelvészeti kutatások szerint az ugar szó ísített változata a piliserdei sámántérben, Levike szerint szakrális.
aetranger

HozzászólásSzerző: aetranger » 2009.08.07. 09:06

Kánya írta: Magyarul "ezen" - estleg "ezennel"

Egy kánya mondja Mozart...boccs mócának, hogy este van, este van, ki-ki nyugóvóra...
aetranger

HozzászólásSzerző: móca » 2009.08.07. 09:53

ez már döfi :) megjöttek az igazi agyak, van mit olvasni, nem kerülget a guta bibliaidézetek révén.. szeressem az okos beszédet, még ha nem is érti a néni mindég :) ülök nyugodalmasan lócámon, s kötögetem a semmit, bele-bele hallgatok a fiatalok perelésébe.. ó, be szeretnék én is, hej.. jó ősz lenni végre
móca

HozzászólásSzerző: Lya » 2009.08.07. 10:06

móca írta:ez már döfi :) megjöttek az igazi agyak, van mit olvasni, nem kerülget a guta bibliaidézetek révén.. szeressem az okos beszédet, még ha nem is érti a néni mindég :) ülök nyugodalmasan lócámon, s kötögetem a semmit, bele-bele hallgatok a fiatalok perelésébe.. ó, be szeretnék én is, hej.. jó ősz lenni végre

Az ősz haj a bölcsességre ad garanciát ?
Én nem ezt tapasztalom!...sőt , ellenekezőleg.
Maradok az én generációmnál, akik még vannak annyira rugalmasak, értelmesek, kedvesek , hogy egyeseket nem röhögnek ki, hanem illedelmesen meghallgatnak mindenkit .
Lya

HozzászólásSzerző: etranger » 2009.08.07. 11:03

Fijjaim s lányaim, Ti csak kántáljatok tovább, elmentem élni s alkotni...
etranger

HozzászólásSzerző: móca » 2009.08.07. 11:27

meg se merem kérdezni, mit alkotsz.. ki tudja, milyen epilepsziás förtelmek kerülnek még ide.. ne haragudj, nem akarlak bántani, de a vallásos ember agyrémeitől irtózom

természetesen nem garancia az ősz haj, az idősség arra, hogy értelmes legyen az ember, de jobbik esetben a tapasztalat tudásanyagot szolgáltat annak, aki receptív rá, ezt pedig nagyon is értékelem.. úgy gondolom, hogy akinek jó képességei vannak, az idővel csiszolódik, és még izgalmasabbá válik

vannak olyanok, akik magas IQ meg tehetség mellett is elfásulnak, megkövesednek, zárkózottá válnak, de ez ugyanúgy nem kötelező jellegű minden senior citizen-re, mint ahogy a flexibilitás és nyitottság, elfogadóképesség sem található meg minden fiatalban
móca

ElőzőKövetkező

Vissza: É L E T M Ó D