HIRDETÉS

Üzenj a moderátoroknak

Felszínesek és alaposak túlélési technikái.

Re: Üzenj a moderátoroknak

HozzászólásSzerző: oldroby » 2010.03.17. 00:04

Van olyan oldal ahol az a szabály, hogy csak bejegyzés után egy nap múlva lehet hozzászólást beírni, és csak három hsz. után lehet topikot nyitni !!!????? Szerintem így már nem lenne gond a beirkálás ! Vagy ki tudja.....
Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél !
oldroby

HozzászólásSzerző: Kánya » 2010.05.12. 20:15

Kérdés:
Tényleg olyan foglalt a disputa karbantartója, hogy nem érkezik rendbeszedni e kis loophole-okat, ahol bejönnek ezek az idegen reklámok?
Mert hogy másként van az, hogy semmi más, lett légyen az négy(!)-személyes, vagy akár 240.000-személyes (magyar!) fórum nincs kitámadva? (Mondom "magyar", nehogy aszonygyátok, hogy "pickelnek" rátok.)
Vagy talán, van valami szaki izé, amit a világ minden adminisztrátora tud, csak a disputaé nem?
Me' ha igen, akkó' megértem én is a hazajáró túristák panaszait: "a világért sem mosolyogna senki, sehol - nem üzletben, nem utcán". Talán, mert mindenki tudja, hogy szemétdombon lakik (şi la propriu, şi la figurat).
Adnám hozzá: a fórumon is. Hisz' itt még a szex-rovat is döglik! (Gyengébbek kedvéért (aviz amatorilor (administratori)): más világszerte 90%-ot bíró.)
Dispi szex-rovat pardon: prüsztihahaha!. :(
Ismerõs-e az a fogalom, hogy "igényesség"? (Nem "igény", mert azt tudom, hogy amerikai árakat kértek, de adtok-e amerikai minõséget?)
Mert valljam be: nekem (idegennek,) rettenetesen lehangoló. Ti (nem-idegenek) hogy bírjátok ezt ki?
Vagy inkább hagyjuk abba?
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: Kánya » 2010.05.12. 20:30

Kánya írta:Kérdés:
Tényleg olyan foglalt a disputa karbantartója, hogy nem érkezik rendbeszedni e kis loophole-okat, ahol bejönnek ezek az idegen reklámok?
Mert hogy másként van az, hogy semmi más, lett légyen az négy(!)-személyes, vagy akár 240.000-személyes (magyar!) fórum nincs kitámadva? (Mondom "magyar", nehogy aszonygyátok, hogy "pickelnek" rátok.)
Vagy talán, van valami szaki izé, amit a világ minden adminisztrátora tud, csak a disputaé nem?
Me' ha igen, akkó' megértem én is a hazajáró túristák panaszait: "a világért sem mosolyogna senki, sehol - nem üzletben, nem utcán". Talán, mert mindenki tudja, hogy szemétdombon lakik (şi la propriu, şi la figurat).
Adnám hozzá: a fórumon is. Hisz' itt még a szex-rovat is döglik! (Gyengébbek kedvéért (aviz amatorilor (administratori)): más világszerte 90%-ot bíró.)
Dispi szex-rovat pardon: prüsztihahaha!. :(
Ismerõs-e az a fogalom, hogy "igényesség"? (Nem "igény", mert azt tudom, hogy amerikai árakat kértek, de adtok-e amerikai minõséget?)
Mert valljam be: nekem (idegennek,) rettenetesen lehangoló. Ti (nem-idegenek) hogy bírjátok ezt ki?
Vagy inkább hagyjuk abba?

S nem utolsó sorban: normális-e az, mogy mindezt én kell kifogásoljam (ha egyáltalán), és nem egy otthoni "dispi"-tag?
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: powershot » 2010.05.13. 05:01

szerintem a Disputát előbb Párt utasításra kiürítették - valóban, hol vannak a régi tagok? gondolom, valahol, más fórumon "disputáznak" . elárulhatnátok, hogy hol: én is odamennék sokak örömére :))

ez a mostani Disputa: olyan, amilyen most. Igénytelen, spamtemető.

és a moderátorok rá se csesznek, sajnos, pedig csak a spamszürőt kéne beállítani. Szerintem.
Ó, ha rózsa bimbó lehetnék
powershot

HozzászólásSzerző: segito » 2010.05.13. 15:06

a gazdasagi valsak mindenhol bemutatkozik lassan.
Szabad világ

"Wisdom we know is the knowledge of good and evil- not the strength to choose between the two."
--John Cheever --
segito

HozzászólásSzerző: CsergőZoli » 2010.07.31. 13:07

Nem sűl le a pofátokról a bőr, kedves Attila és társai, hogy képesek voltatok (igen, ti) lezülleszteni egy "erdélyi" fórumot erre a szintre? Nem egy számító, közönséges pénzajhász banda vagytok, aki az Index árnyékában sikert akartok csiholni a "hír"-portálotokból? Miért meritek "erdélyinek" nevezni ezt a lepukkasztott közteret, amely valamikor csakugyan egy erdélyi ifjúsági fórum volt, amihez annyi közötök volt, hogy technikailag keretet adtatok neki (nem is akarom jellemezni azt a nívót sem)? Nem kellene átadni ezt valakinek, aki csakugyan profi módon el tudna irányítani egy kisebb közösséget, és nem égetné az erdélyiek pofáját? Ti meg másoljátok továbbra is a párhetes híreket, komment nélkül, értelmesebb elemzés nélkül a "portálotokon". Csak úgy büszkén, mint eddig.

(Csak mert legeleitől veletek voltam, és bánt, hogy ennyire rászartatok az egészre. Nyugton ki is moderálhatjátok, el tudom képzelni rólatok.)
CsergőZoli

HozzászólásSzerző: powershot » 2011.01.25. 12:50

hova lett az Erdővidék az én hazám topic????

letöröltétek?

ejsze miért?

1984 szindróma?
Ó, ha rózsa bimbó lehetnék
powershot

Előző

Vissza: É L E T M Ó D