HIRDETÉS

Dühöngõ

Felszínesek és alaposak túlélési technikái.

Re: Dühöngõ

HozzászólásSzerző: oldroby » 2009.12.30. 13:53

oldroby írta: Istenkáromlás

Kehidakustány írta:És..az utobbi 1OO évben az ember többet vátozott- fejlődött mint 1OO OOO éve, úgyhogy az inkvizició....de számoljátok csak ki ti ... :lol:

Érdekes azért, hogy egyesek akik még rejtvényeket is meg tudnak fejteni, egyszerűen leragadnak egy szónál, ami végül is átvitt értelemben lett használva, hisz nem élünk az inkvizíció idejében, de azért ha már emberi kapcsolatban vagyunk másokkal, azért mégsem illik azok életfelfogását, gondolkodásmódját, hitét kigúnyolni. Az embernek valamiben hinnie kell, kell egy kapaszkodó az életében, legyen az vallás, politikai meggyőződés, párt, életfelfogás aminek hódol s tiszteli. Én még a Jehovistákat is tisztelem, mert hisznek valamiben, hitüknek megfelelően élnek s tanítják jóra gyermekeiket. Akinek se Istene, se pártja, se hite nincs, szerintem azok lelkivilága is sokkal üresebb, és úgy vergődnek át az életen mint a kacsa a vízen, ami a túlpartra érve mindent leráz magáról, és nem marad rajta semmi.Istentelenül !Hasztalanul ! Elvtelenül ! :(
Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél !
oldroby

HozzászólásSzerző: judy » 2009.12.30. 17:43

B.Ú.É.K
judy

HozzászólásSzerző: Rideg » 2009.12.30. 17:47

oldroby írta: de azért ha már emberi kapcsolatban vagyunk másokkal, azért mégsem illik azok életfelfogását, gondolkodásmódját, hitét kigúnyolni. ... Akinek se Istene, se pártja, se hite nincs, szerintem azok lelkivilága is sokkal üresebb, és úgy vergődnek át az életen mint a kacsa a vízen, ami a túlpartra érve mindent leráz magáról, és nem marad rajta semmi.Istentelenül !Hasztalanul ! Elvtelenül ! :(

Ezen még csiszolj valamit, legalább a minimális korrelláció érdekében! :)
Overdose kivándorolt. Jól tette! Viszont, már nem osz-posz...
Rideg

HozzászólásSzerző: judy » 2009.12.30. 17:54

Hol van endí garcia,teljesen rá vagyok izgulva :P
judy

HozzászólásSzerző: vagogeza » 2009.12.30. 19:08

oldroby írta:egyszerűen leragadnak egy szónál, ami végül is átvitt értelemben lett használva, hisz nem élünk az inkvizíció idejében, :(

Ez tényleg egy nagyon szép és megindító óévi beszédnek sikeredett, oldroby, csak éppen az a kár, hogy ez is pontosan ugyanolyan üres, mint a többi hasonlóan semmitmondó, bármiféle esszencia nélküli, és csupán csak a hangulat meg a hatás abszolút magymesteri keltésének nemesnek hitt céljából megszületett demagóg szöveg!

Mert ki is akarná ugye mindezeket itt tetõled elvenni?
Ki próbál itt téged a hited gyakorlásában akadályozni, vagy arról lebeszélni?
Hogy egyebet már ne is kérdezzek ...

Jah, hogy te "még a Jehovistákat is tiszteled?"
Na, ez már igen, oldroby, le a kalappal, s hogy oda se rohanjak egy ekkora nagyvonalúság hallatán! ... :mrgreen:

Meg aztán ha ezt az 'Istenkáromlás' vádjával való ÉRVELÉST is csak "átvitt értelemben" kellene olvasni tõled, akkor ugyanúgy a többi, ''fejbelövéssel való fenyegetés' , a 'valóban azt hittem, hogy csak egyetlen személyrõl van szó'; 'valóban nem ismertem az elõzményeket'; ' nem tudhattam, hogy milyen elszámolni valótok van Kányával' ;'ezután már csak a szigeti topikban maradok': 'vg-vel közvetlenül én többet nem beszélek'*** meg az unalomig ismételgetett 'mert amit én egyszer leírok vagy megmondok bláblá'-szerû gyakori állításaidat is csak átvitt értelemben, csupa szimbolikusan, úgymondd mindig csak egy picinyke csipetnyi sóval kellene bevenni?

Mert akkor bizony tényleg hatalmas kár, hogy errõl te csak most, ilyen késõre szóltál!
Hiszen valszeg akkor még egynéhányezernyi, fölöslegesen bevert karaktert is megspórolhattál volna itt nekem. :mrgreen:

*** amúgy lehetne vajon még ennél gyerekesebb is valaki egy írott fórumon?! ... :? :lol:
vagogeza

HozzászólásSzerző: oldroby » 2009.12.30. 20:08

:evil: -:)
Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél !
oldroby

HozzászólásSzerző: vagogeza » 2009.12.30. 20:15

Na aztán, ... valszeg ez is csak valami erõsen átvitt értelmû szimbolikum lehet! :? :o

S hejj, oldroby, oldroby ... te hatvanévesre felnõtt gyerek! ... :D
(átvitt értelemben mondom, persze!)
Pfff :mrgreen:
vagogeza

HozzászólásSzerző: Lúdas Mátyás » 2009.12.30. 21:21

vagogeza írta: valszeg ez is csak valami erõsen átvitt értelmû szimbolikum lehet!

Fölöttébb az alábbi is egy erős, de annyira mégsem átvitt értelmű szimbóleum:

Az is szokatlan számomra, hogy a főtéren már annyi sötét bőrű lebzsel, s kínál ezt-azt eladásra, mintha a Bukaresti Mahala költözött volna a szigeti központba. (by Öreg Róbert)
Lúdas Mátyás

HozzászólásSzerző: Rideg » 2009.12.31. 12:06

judy írta:Hol van endí garcia,teljesen rá vagyok izgulva :P

Kingstonban. Tudod honey, csak egy igazi melót megcsinálsz, aztán nem te kevered koktél, hanem jamaikai csicska keveri neked! (erős orosz akcentet képzelj ide)

Girl I want to make you sweat
Sweat till you can't sweat no more
And if you cry out
I'm gonna push it some, more, more...stb, de ez a lényeg! A-la-la-la-la-long ;)
Rideg

HozzászólásSzerző: judy » 2009.12.31. 14:39

Kedves Rideg csak azt nem értem ,hogy aki ilyen intelligens és ennyit olvasott,mindenhez ért ,hogy tud ilyen bunkó fasz lenni?
judy

HozzászólásSzerző: Rideg » 2009.12.31. 17:58

Judydárling, én viszont nem csalódtam benned! :), bár, egész kicsi esélyt azért adtam annak, hogy ismered ezt a szép, szerelmes dalocskát.
Itt megnézheted:

http://www.youtube.com/watch?v=4kfTuNdk ... PL&index=1
Rideg

HozzászólásSzerző: virágok » 2010.01.04. 20:41

virágok

HozzászólásSzerző: Vasváry » 2010.01.06. 12:41

judy írta:Kedves Rideg csak azt nem értem ,hogy aki ilyen intelligens és ennyit olvasott,mindenhez ért ,hogy tud ilyen bunkó fasz lenni?

Nem kell ahoz ,sokat olvasni , hogy valaki bunko legyen .Vajon mar ennyire elfajult , az emberekbol a joerzes ?
Vasváry

HozzászólásSzerző: endígarszia » 2010.01.06. 19:32

Vasváry írta:Nem kell ahoz ,sokat olvasni , hogy valaki bunko legyen .Vajon mar ennyire elfajult , az emberekbol a joerzes ?

Hátja, hátja, egyáltalán, nem, kell, olvasni. Írni se kéne, akkor nem korcsosodna ki. A jóérzés, az. Nna.
Föl-föl, ti rabjai a földnek!
endígarszia

Előző

Vissza: É L E T M Ó D