HIRDETÉS

Dühöngõ

Felszínesek és alaposak túlélési technikái.

Dühöngõ

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.01.25. 17:19

"
Haragszom a töködre,
Bekúszott a kukorica földemre!

"
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

Re: Dühöngõ

HozzászólásSzerző: kanaluky » 2009.01.25. 17:40

Én a tököd le -vá-gom..... :D
Minden rosszban van valami jó!
kanaluky

HozzászólásSzerző: kanaluky » 2009.02.01. 20:21

Ha itt lehet dühöngeni,akkor ha valaki megmagyarázná,hogy mi a jó k....va anny.....ért nem léptet be a rendszer automatikusan ha bejelölöm,vagy miért léptet ki egy bizonyos idő után? :twisted:
kanaluky

HozzászólásSzerző: judy » 2009.02.01. 20:30

kanaluky írta:Ha itt lehet dühöngeni,akkor ha valaki megmagyarázná,hogy mi a jó k....va anny.....ért nem léptet be a rendszer automatikusan ha bejelölöm,vagy miért léptet ki egy bizonyos idő után? :twisted:

Nálam nincs ilyen gond,engem megjegyzett :)
judy

HozzászólásSzerző: kanaluky » 2009.02.01. 20:46

judy írta:
kanaluky írta:Ha itt lehet dühöngeni,akkor ha valaki megmagyarázná,hogy mi a jó k....va anny.....ért nem léptet be a rendszer automatikusan ha bejelölöm,vagy miért léptet ki egy bizonyos idő után? :twisted:

Nálam nincs ilyen gond,engem megjegyzett :)

;) Te a szerencsések közé tartozol !
kanaluky

HozzászólásSzerző: powershot » 2009.02.02. 07:32

engem se jegyez meg

pedig volna miért :) :lol: :twisted:
Ó, ha rózsa bimbó lehetnék
powershot

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.02.13. 02:03

Izland volt az, nem Írland - és ott sem biztos. 8-)
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: segito » 2009.02.13. 03:58

koszonom a javitast.

de egy kise utana kellett nezzek, mert foldobta a kivancsisagomat, hogy hogy is van ez, mivel egy Izlandi-val beszelgettem volt el meg annak idejen.

De tenyleg, van benne igazsag, mert;

- For two to three months in summer there is continuous daylight in Iceland, the so-called midnight sun. During summer the nights are bright throughout Iceland and in June the sun in the north never fully goes down. Iceland

- nem mintha nagyon fontos lett volna, de ez egyszeruen erdekes ...
Szabad világ

"Wisdom we know is the knowledge of good and evil- not the strength to choose between the two."
--John Cheever --
segito

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.02.13. 11:30

Kánya írta:Izland volt az, nem Írland ...

Teljesen mindegy - mindkettõrõl most hallott elõször ...
De példának azért még így sem volt rossz. Mármint a saját személyes hülyeségére. Amelyért õ mindig meg is dolgozik, ugye.

No de mindegy, hiszen mindaddig, míg a mondatkezdést ha nem is, de a 'Magyar'-t meg a 'Nazi Roman'-t nagy betûvel írja, addig ezt az apró félnótásságát is muszáj elnézni neki. Mert ilyenkor látszik meg az, hogy a nemesség valóban kötelez. :mrgreen:
döbrögi

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.02.20. 04:55

- Pláne Mari, hova megy?
- Sõt, a patikába.
- Ilyen dirrekt idõbe'?
- Ó ne monygya, mert összekomprommitálom magam....
Kánya

Re: Stram hímek

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.02.23. 21:33

döbrögi írta:Az említett 'jellemtelenséget' pedig - ha nagyon erõlteted, erõltetitek - akkor azt én inkább egy külön, de annál kimerítõbb fejezetként szeretném letárgyalni!

Persze: vidd a "dühöngõ"-be. 8-)
Kánya

Kánya

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.02.23. 22:15

Értem, Kánya. ezek szerint a többire majd ismét csak egy másik adódó alkalommal fogsz 'megválaszolni' . 8-)
Majd esetleg akkor, ha idõközben még valakiben egy olyan kritikus mértékig gyülemlik fel az üres gõg, hogy a neki soha egy szóval sem ártó disputa társába majd ismét olyaténképpen köt bele , hogy egyúttal már azt is nyomban tudtára adja, hogy 'hiába is válaszolnál, mert én kikapcsoltalak, és úgysem foglak elolvasni!' Mert neked az ilyen tetszik, Kánya, és akkor talán majd te is újra válaszolni fogsz. Persze nem arra, amirõl éppen szó van, és mindig valami értelmezhetetlen egyébbel, ami esetleg csak a sok zárójele révén tûnik majd egyesek szemében értelmesnek. Ez a helyzet. És szerintem ezt te nem is megfontoltan teszed, hanem ez így jön neked. Mert neked, mint egy, a 'Szabad Világból' érkezõnek így a normális, mert te így képzeled el a disputázást. Ha valaki nem a szád íze szerint bólogat az általad elétárt okosságokra, akkor teljesen rendjén van az is, hogy az anyja picsájába kell küldeni, albánokkal kell megveretni, vagy csak simán bészbollütõvel kell jó kupán vágni. Legalábbis te mindig éppen az ilyen megoldások mellett kardoskodsz igen kitartóan.

A dühöngõdet pedig meghagyom a te 'hoszúra nõtt töködnek' , amit épp ott emlegetsz, és a véleményemet pedig ott mondom el, ahol éppen kedvem tartja, vagy ahol kiprovokálják belõlem!! Lásd a jelen helyzetet is. Vágod mindezt, te Kánya, te igen kedves Sram hím!? :ugeek:
döbrögi

Moderálás

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.02.24. 12:11

Véleményem szerint sokkal áttekinthetõbb is lehetne ez az egész história, kedves moderátor, ha az 'elõbbi' hozzászólásomnak az eredeti helyérõl való ide áthozását is legalább néhány szóval jelezted, vagy esetleg még meg is indokoltad volna!

Meg egyébként is, mibõl itélted meg azt, hogy itt ún. DÜHÖNGÉS-rõl van szó, és vajon nem tartható egy kissé durvának és szakszerûtlennek egy olyan intézkedés, hogy egy elõzményekkel, folyamatosságokkal is bíró véleménynyilvánítást az összefüggésébõl kiemelve, moderátorként, te csak egy sima DÜHÖNGÉS-sé minõsítesz le?

Ami ellen természetesen így már csak tiltakozni tudok, hiszen hozzászólásomat egyáltalán nem ide szántam!
döbrögi

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.02.24. 16:17

Szerintem pedig nagyon jó, hogy ide kerültünk - én kellett volna, elejétõl kezdve, ide válaszoljak - köszi Gandalf.
Naszóval kedves döbrögi, milyen kérdéseidre nem válaszoltam? Mert egyelõre, csak egy kérdõjeledet látom, amire a válasz: nem, nem vágom.
Minden, amin nincs kérdõjel, azt véleménynyilvánítási tirádádnak veszem - megaszontad, és kész - nem úgy érzem, hogy feltétlenül kommentálnivaló - maradj meg vele, a véleményszabadság jogán. Ez nekem, "Szabad Világból" érkezõnek, így normális. Szerintem, még egy antiszemitának is joga van a véleményéhez - legfeljebb arrébbhúzódok - vagy arrébbtolom - helyzettõl függõen.
Vágod? :ugeek:
Kánya

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.02.24. 17:48

Na ez az az eset, amikor én félrehúzódok, vagy arrébbtollak - és valszeg mindenki ezt teszi, ösztönösen - az ilyen antiszociális egyénekkel, mint te.
Engem nem zavar az, hogy te ott Svédországból, ide köpködsz - légy boldog - de úgy-e megértesz, hogy ebben a stílusban, nincs mit vitázgassunk? Tudod, nekem is vannak jogaim - pl. megválasztani a vitapartnert: legyen jólnevelt (esetleg hazulról), kellemes, tudjon vitázni, nyerni/veszteni, stb.. Mert úgy-e, te sem ülsz le egy kutyával sakkozni - vagy igen? Na látod, ezért szakadt meg többször is a minekisnevezzem, véleménycserénk: utálom a stílusodat - jogom van hozzá. :)
Többször elejtett becsmérléseidbõl itélve, gondolom, te valami kommunista/fasiszta (mert egykutya) beállítottságú lehetsz, aki nem bírja a virágoskert elképzelést és mindenkire napraforgóruhát húzna. Mert másként, nem tudom felfogni, mi bajod lehet velem.
Érdekes, hogy csak neked vannak ilyen problémáid - senki más senki mással nem anyapicsázik. Nem lehet-e, hogy valahogy kiválthattad belõlük - mintahogy bizonyára én is kiválthattam (valamivel?) belõled?
Vagy talán nem is "dühöngõ", hanem "gumiszoba" topikba tartozol?
Kánya

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.02.24. 18:37

Igen, ez az a pont, amikor többrendüleg is 'Mindenkire' szokás hivatkozni, szalonnácikám. Mert te vagy az az eset, amely a legrosszabb lehet: itt adod a szépet, holott valójában egy véresszájú antiszemita vagy. Hagyd a mellédumát az ilyen-olyan kiváltó okokról, addig, amig a te félanalfabéta mákvirágaid már startból szájbavizelõs kommunistának, szarmagyarnak, jézusgyilkos zsidóbérencnek, büdösoláhnak, anyjávak háló perverz börtöntölteléknek satöbbi nevezgettek, - és nem csak engem, hanem még azokat is, akiknek saját véleményük volt valamirõl, hiába akarod itt az olcsó hatást kelteni!! - nem tudom, hogy milyen reakciót várnál el tõlem. Te mindezeket jól tudod, mindannyiszor meg is ünnepled az ilyen eseteket, fejüket megsimogatod, aztán mégis lenne pofád elvárni, hogy teszemazt stramm hímekrõl enyelegjek veled. mondtad te egyszer is, hogy fiúk nem helyes amit tesztek, ellen ben gratulánli soha nem múlasztottad el, és a kizárásuk után is fölöttébb hiányoltad õket. És csak TE EGYEDÜL. Ezzel van nekem bajom, te szarházi! Hát ha te nem is, de legalább a föld hogy a nyavalyában nem omlik meg alattad, amikor még évek után, számtalan magyarázkodás után sem szégyelled még ezzel az álságos mellémeséddel jönni, te kvázi-magyar faszfej!
döbrögi

HozzászólásSzerző: powershot » 2009.02.24. 20:27

döbrögi írta:anyjávak háló perverz börtöntölteléknek satöbbi nevezgettek,

:o :lol: :lol:
Ó, ha rózsa bimbó lehetnék
powershot

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.02.24. 20:55

Látod, te kanadai bõsz Hétvezér, többek között éppen errõl beszéltem neked már egy idõ óta. Erre szerettelek volna ráébreszteni. A virágoskertednek a árnyoldalairól, amikor az álságos szerecsenmosdatásodon felbuzdulva pont az az illetõ röhög itt most engem szembe, és kérdezi meg azt, hogy vajon nem túlzok, aki végsõsoron éppen egyedüliként, de több ízben is anyám picsájába küldött. És nem csak engem, hanem Astát is. Azért mert innen kizárták. Ötvenszer. De mindig visszamászott hol az én, hol az Asta kitekert neve alatt. Ha nem az ajtón, akkor a kulcslyukon. No, van ehhez még, amit egyebet szólni? Mindegy, ezen már rég túltettem magam, - viszont te ne játszd az ártatlan áldozati bárányt, mert nem csak én, hanem Rideg is több ízben a tudtodra adta ezt, és többször megkérdezett, hogy miért van neked szükséged itt (és nemcsak!) erre a kétkulacsos magatartásra. soha nem válaszoltál. Pdig kérdõjel is mindig volt a végeken. Ne gyere nekem az ilyen, "érdekes, csak neked, csak velem"- égbekiáltó hazugságokkal!!! Ezek, az ilyen mákvirágok kellenek neked, hogy közöttük még a te ködös agyad is beretvaélesnek látszodjék. Érted már, hogy mi bajom van veled, te Frizti, aki saját elmondásod szerint, már három éves korodban zsidokat számoltál a korzón. EZ a bajomk. Amit mindannyiszor el is mondok neked, de te mégsem átallod újra és újra ártatlanul kikerekedett szemekkel megkérdezni. Ha mégegyszer megkérdezed, hogy mi a bajom veled, akkor azt kell mondjam, hogy még segitónél is hülyébb lehetsz. Mit nem lehet ezen megérteni? Bizonyistén én még ilyen kretént nem láttam, legalább is nem itt Európában, de valszeg csak azért nem, mert a hülyébbrje mind Amerikába telepedett ki ...
döbrögi

HozzászólásSzerző: dwork » 2009.02.24. 22:54

Teát? :mrgreen:
Kép
vagy:
Kép
:lol:
dwork

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.02.24. 23:29

Oké, Kánya, nem is annyira fontos ez az egész, legyen ez a néhány év egy tanulság számunkra. Most már sajnálom, hogy hagytam magam ebbe a te álságos-dühöngõs játékodba becsalogatni, ahol a kedvedért mindent kiragadtak az eddigi összefüggésébõl. Szeretném az utóbbi néhány 'hozzászólásomat' soha meg nem írottakká tenni. (ezzel természetesen nem azt kérve, hogy töröljék is õket) Viszont ennél többet nem is ér meg az egész. Ha sok éven át nem tudtalak meggyõzni arról, hogy egy seggel két lovat nem lehet ülni, Kánya, és ezt most egész biztosan tudod, hogy mire értem, akkor ezután sem foglak tudni.

Sajnálom, hogy arra ragadtattam el magam, hogy mégha idézõjelben is, - és kizárólag csak azért, hogy téged arra ráébresszelek, hogy ez egyáltalán nem lehet elfogadható - de anyádat emlegettem! Célomat nem értem el vele, de azért ez engem ugyanúgy nem mentesít fel semmi alól, mint ahogyan mást sem. Mint ahogyan ezt eddig is mindig hangoztattam. Szégyellem is magam rendesen érte! Részemrõl én itt befejeztem.
döbrögi

Következő

Vissza: É L E T M Ó D