HIRDETÉS

Dühöngõ

Felszínesek és alaposak túlélési technikái.

Re: Dühöngõ

HozzászólásSzerző: idoor » 2009.03.31. 10:27

Kedves Döbrögi, Vendég úr egy antiszemita és primitív senki, aki jogász szeretne lenni.
Elég sok jogászt ismerek és nem csak hírből, ilyenek nincsenek közöttük.
A Vendég, fajtája annak a szélsőségesen gondolkodó, magát rafináltnak tartó egyszerű elme, aki képtelennek hiszi a vitapartnerét arra, hogy visszaemlékezzen a 3 mondattal korábban általa állított gondolatra. Olyan egyszerű jogi kifejezéseket nem ért magyarul, valamint olyan kijelentésekre ragadtatja magát, ami középiskolás állampolgári ismeretek órán is szégyen, Talán Ulan Batorban tanulhatott, birka tenyésztést.

Komoly és okos jogászoknak eszükbe sem jut, primitíven zsidózni és cigányozni, mert ezt a kultúrális mércét nívótlannak tartják.
A nemzetközi kapcsolatokkal és kitekintéssel rendelkező jogászok még annyira sem, mint a csak honi területen működők.

döbrögi írta: Igen, Vendég úr, te valóban egy vérbeli jogász vagy.
Egy amolyan igazi nemzetközi fajta.

* ld. 'cigó', ami valójában nem is cigót jelent, hanem csak egy eszkimó szó, majd késõbb a taktikázó beismerés, hogy valóban cigózás;
vagy 'egy' lámpagyár az nem egy lámpagyár, hanem a lámpagyár ...

eh ..
period
idoor

HozzászólásSzerző: Gandalf » 2009.03.31. 11:38

Meghatározatlan időre lezártam a topicot.
Gandalf

HozzászólásSzerző: Gandalf » 2009.05.22. 19:47

Dühöngeni vágyók ide.
Gandalf

HozzászólásSzerző: judy » 2009.05.22. 20:01

Nincs kivel veszekedni sajnos.... :(
judy

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.05.22. 20:34

Hogy az Isten lova rakná bele azt a kacskaringós rézangyalát! :twisted: :mrgreen: :oops: ;)
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: Strongbow » 2009.05.22. 20:48

Itt kaptok egy kis leckét is. :D
http://www.kukker.ro/showvideo/852
Strongbow

HozzászólásSzerző: powershot » 2009.09.28. 05:37

na, széplelkek, semmi sehol? ? ? :)
Ó, ha rózsa bimbó lehetnék
powershot

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.09.28. 07:20

Jut eszembe pontocska, akit (anno, az ó-dispin) kitiltottak egy hétre, olyat káromkodott a ... káromkodós topikban!
Ezt a performance-ot a'szem, még megközzeliteni sem lehet. Hozzátartozik a romantikus idõkhöz.
Sic transit gloria mundi. :(
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: piszkosfred » 2009.09.28. 11:33

Tudom, hogy mindenki átbaszva érzi magát, amiért önkényesen bezárták a másik homokozót, itt meg más szitával is szűrik a homokot, de amíg 'erdélyi fórumnak' hívják magukat, nem kellene megpróbálnunk újrakezdeni?

Mindenkihez szólok...mint jézus, legalább valamit válaszoljatok (Ancora, már nem vagyok homofób, gyere vissza)
piszkosfred

HozzászólásSzerző: aetranger » 2009.09.28. 13:53

Mint egyik a mindenkiből, de nem az átbaszkolódás sértettjeként, hogy szögezzem le hirtelenjében az elején, Frédi khéllek, mertháthogy én ugyan le se bélsározom a Nagy Tiltó, általad lett légyen mondva Átbaszó akaratos kedvtelését... nos, hogy valamit válaszoljak oly úriembörös kérlelésedre: de igen...és decsak spontányul azzal az újrakezdéssel, Frédi khéllek...csak semmi kötelező táncrend eme újrakezdetben teremtéshöz...ugyanis velemmel egyetemben már nem vagyunk ama régi szilaj csitkók és egyebek...gondolom...én legalábbis nem...a lázzal is bajok vannak már, hogy a diszkuszról és egyéb nyavalyákról, ideggyengeségekről, no meg a makacs vaktyúkszemről és ennek rálépve tálalásáról ne is szóljak, Frédi khéllek...
aetranger

HozzászólásSzerző: Lya » 2009.09.28. 15:12

De minek dühöngeni?Semmi értelme!
Fő a nyugalom....de ettől még lehet vitázni, beszélgetni, csevegni értelmesen, szellemesen , ha van kivel.
Sajnos a társaság nagyon homogén----
Lya

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.09.28. 16:19

aetranger írta:...decsak spontányul...

Szvsz, magátol még az égvilágon semmi-de-semmi nem történt - még rossz dolgok sem.
Akárhogy nézem, igyekezetre van szükség - politika, magánélet, munka/pihenés, mindenben. (Még a hozzáértés sem olyan fontos, hehehe.)
Kánya

HozzászólásSzerző: aetranger » 2009.09.28. 18:20

Kánya írta:Szvsz, magátol még az égvilágon semmi-de-semmi nem történt - még rossz dolgok sem.

És mégis mi köllött volna történjen égen s világon éntőlem, ha még rosszra se telik?
S már a jót se nézi ki belőlem Kánya úr?
Hm. És ez az alábbinak szól:
politika, magánélet, munka/pihenés, mindenben
.
Jobban mondva a maga által fölállított sorrendnek. Ugyanis megfigyeltem, akárhányszor érintkezek a kurvabüdösmagyarvalósággal, az hótziher, hogy a kurvabüdösmagyarvalóságos emberek és némberek rögtön ebben a sorrendben kezdik a diszkusziót erőltetni...de minekelőtte a politikát kimerítették, már magánéletre s egyebekre nem sok jut.
A mindenben-t nem értem...
aetranger

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.09.28. 20:01

:D :D :D
Jajj, bocsi: nem úgy gondoltam, hogy tetõled, hanemhogy önnönmagától (de la sine).
(Ki kéne már adjam azt az erdélyi grammatikát.)
:oops: :oops: :oops:
Kánya

HozzászólásSzerző: aetranger » 2009.09.29. 09:25

Kánya írta: (de la sine) (Ki kéne már adjam azt az erdélyi grammatikát.)

Szinedrium nélkül, a maga szinekúrájára való tekintettel, mindenképp - sine qua non - ajánlanám sine mora a latino sine flexione alapos tanulmányozását, még mielőtt kiadná kezéből hiányt nem igazán pótló, de sine örökbecsűnek vélt szórakoztató művecskéjét. Sine ira et studio mondom.
aetranger

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.09.29. 17:11

aetranger írta:Sine ira et studio mondom.

Kitünõ! Akkor ez mind nem is tartozik a "dühöngõ"-be. Erre utalna az is, hogy írkász létedre, ajánlod matekesnek Peano-t.
Lehet, hogy kurvabüdösmagyargõg találkozott kurvabüdösmagyarvalósággal, de hogy nem érintkeztek, az biztos.
Kánya

HozzászólásSzerző: aetranger » 2009.09.29. 20:23

...nemhogy nem érintkeztek tov. Kánya, de még egy nyelvet sem beszéltek.
aetranger

HozzászólásSzerző: powershot » 2009.10.02. 05:02

csak jelzem:

Ki tud mindent megvallani?
Ki tud mindent meghallani?
Vagyok.
És ez is valami.
(Szilágyi Domokos)
Ó, ha rózsa bimbó lehetnék
powershot

HozzászólásSzerző: endígarszia » 2009.12.25. 05:23

Ha nem okoz problémát az értelmezésben, összevonva válaszolnék Kánya és oldroby hozzászólására merthogy elég nagy az átfedés kettejüknél, én meg lusta vagyok.

Kánya kolléga!

Egyrészt pár szót arról (egyébként mellékszál) a technikai kérdésről, hogy ki, hogy tér vissza kirúgatása után, mert messze bűzlik róla, hogy hangulatkeltő inszinuáció, bizony az Vas kolléga, ezt a dolgot legfeljebb iboja enné meg, hát elég szarul állsz, ha már az ő támogatására szorulsz, mindenesetre a dinamikus Ip-k és a proxy-szerverek korában, a te állítólagos informatikai múltaddal ezt előadni…szánalmas, nna! Mellesleg, a kitiltások ideiglenesek voltak, tehát mégcsak új nick sem kellett volna, csak türelem a feloldásig. De, hogy tiszta legyen a kép, én pl, úgyismint RIDEG , kaptam 1 hetes szájzárat, ha jól sejtem topikrombolásért, mert az okot spec. nem tartotta fontosnak közölni velem a moderáció. Türelmes is voltam, ám, mit ád a sors, a napok teltek, az abszolúció meg csak nem érkezett! Ekkor született meg endígarszia(amúgy, hosszú í-vel írom, bár senki nem akarja figyelembe venni, de nem néz ki hülyébben mint az iboja), mert sürgős hozzászólnivalóm volt, ha jól emléxem, Lya megnyilvánulásához. És –bár nem néztem most utána- asszem az exe-nick is ezidőtájt, hasonló okból létesült. Namost, én még nem vagyok annyira szenilis, hogy ne emlékeznék azokra a megnyilvánulásokra a régi dispin, amelyek Lapte-t, Ancorát, Astát stb próbálták sározgatni azzal, hogy ők moderátorok , de legalábbis a nagymuterjuk portás a Transindexnél! És mert szívesen olvasgatok konteos storykat, hát most összeadtam, hogy 1+1=2, Kánya kolléga fölelevenítette ezt szép hagyományt, még azon az áron is, hogy saját magát síkhülyének tetteti amúgy, internetileg. Eddig a mellékszál.

Ámde!

„ ami bezzeg áldozatainak nem sikerült.” by Kánya. Ez bizony hazugság, az ordasabbik fajtából! Semmilyen áldozat nem volt itt, ellenben voltak rasszisták, gyűlöletkeltők, topikrombolók, floodolók etc. Ők leginkább saját maguk áldozatai voltak, akik nem tudtak elfogadni bizonyos, amúgy igencsak liberális szabályokat sem. Remélem csak viccelsz amikor áldozatnak akarod beállítani pl Demszkijt, aki aztán transparent náci volt vagy mittomén Kövespatakot a másfél neuronjával?! Btw, Kövespatakot hogy úgy mondjam rólam állították ki, egy-két hangzatos anyázása után, de ha nem csal a memóriám, a számodra kedvesek leginkább az Ancora és a zsidó-topikban véreztek el, Laptenek kb annyi köze volt hozzá mint idoornak, Astának, Nneduddginak vagy nekem. Vagyis semmi! Amikor Syntaxot kitiltották a buzikkal kapcsolatos megnyilvánulásai miatt és vele mentek jópáran, abban mégis milyen része lehetett Lapténak? Na persze, értem a logikádat, Lapte vitatkozni merészelt, ezzel fölbőszítette , mintegy belekergette őket a meggondolatlan kijelentésekbe. Hát erre valszeg Hellis is azt mondaná, hogy ennyire ne nézd hülyének! Elismerem, hogy pl Ancora sokakat irritált, Power tudna mesélni erről :) , sott, emléxem amikor éppen Lapte volt aki rászólt Ancira, hogy vegyen vissza az arcából, amit meg is tett! Ettől függetlenül, ő is repült nemsokára. Mertugye Lapte nem válogat! Vagy ennyire ne durvuljunk már el?
Egyébként, ha nem vetted volna észre, jópáran visszatértek az „áldozatok” közül, más nickkel, még ha nem is töltöttek itt hosszabb időt. Szóval, érdemes lenne használni a memóriádat, ha nem lenne ennyire szelektív!

Aztán!

Ez is mellékszál, de annyira röhejes, hogy néhány szót megér!
Azt írod, hogy „ rombolni mi is tudunk”, hát ezen igen jót röhögtem, részben merthogy tényleg hiába mondja el neked bárki, hogy mi a különbség az ellenvélemény és a rombolás között, képtelen vagy fölfogni, másrészt egy ilyen háborúsdi eltarthat 1-2 napig aztán bizonyíthatod, hogy mégiscsak rájöttél, hogyanis kell más nickel visszatérni! :evil:
( Most épp fogadtam magammal, hogy képes lennék-e kb napi 30 hsz-t elhelyezni a szigeti topikban, melyek mind témához kapcsolódóak és nagyon fesztívek lennének!)

T. Oldroby!

Írod: „ Ki volt az aki ismeretlenül bejött a szigeti oldalra és mindenkit szidalmazni kezdett?”
Én voltam. Én, RIDEG és/vagy ENDÍGARSZIA! Demeg nem is igaz, mert akkora hülye még se vagyok, hogy beállítok valahá és közlöm, hogy itt mindenki segg, csak én vagyok helikopter! Általában konkrét témához szóltam hozzá, amire a következő válaszokat kaptam.
1. Mifaszt akar itt, aki nem máramarosi?
2. Ne zavard a pipafüstöt!
3. Eriggy innen, mer’ nem kérdeztünk!
Vagy valami hasonlót. Én meg alkalmazkodtam a hely szelleméhez. És még csak nem is bánom, mert ha értelmesen nem lehet veletek, akkor isten neki, hülyéskedjünk. Aztán meg fölbosszantott az a fafejű makacsság, amivel megpróbáltátok endígarciát, LM-et, exét, vagogezat összeragasztani, mintha eljött vóna a világvége, hogy több idegen is megjelent a topikban! Hát az nem létezik, olyan nem történhet, ez hazugság, valaki(értsd: egyvalaki!) bosszant minket…!
Eszem-faszom megáll! Próbáltál már 3 nicken, 3 stílusban, szóhasználattal, írásképpel írni?!
Bakker, vaknak-süketnek kell lenni, aki ezt nem látja-hallja! Tudod, én egy pillanatig sem hittem, hogy szigeti, Jónás, oldroby egy ember lenne. Pedig stíluselemzés alapján, lett volna okom rá, de úgy gondoltam, talán a szigeti atmoszféra teszi. S mióta ezt érzékelem, oda se dugom az orrom. Tán ragadós…
Nna, ennyit tárgyilagosan, amúgy karácsonyilag.

endígarszia és RIDEG
Föl-föl, ti rabjai a földnek!
endígarszia

HozzászólásSzerző: judy » 2009.12.25. 07:33

Imádlak endígarcia...
judy

ElőzőKövetkező

Vissza: É L E T M Ó D