HIRDETÉS

Dühöngõ

Felszínesek és alaposak túlélési technikái.

Re: Máramarossziget

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.03.16. 17:24

döbrögi írta:... én sem téged, sem pedig a többi nagyérdemû szigetit soha itt egyetlen kiprovokálatlan szóval nem illettem!

Hazudsz:
- hozzászóltál a kvari.volt (2009.03.08. 04:43) bejegyzéséhez azzal az expresz céllal, hogy engem diszkreditálj ("tájékozatlanságod ellenére");
- lebecsmérelted szigetit (2009.03.14. 13:32) csak azért, mert véleménye van;
- lekezelted kleopatrat (2009.03.15. 14:15), csak annyiért, mert õ sem bírja már a stílusodat;
- kikezdesz oldrobyval, Jónással - bezzeg, mikor szépen mondták, hogy nem itt a helyed, rájuk sem fütyültél;
- idehozod a kis vitádat máshonnan, hogy ne csak a tagokat, de a topikot is mocskold.

MINDEGYIK szigetit kiprovokálatlanul sértetted meg!
Ülj le szépen a "dühöngõbe", és írogass csak abba.
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.03.16. 17:55

Kánya írta:
döbrögi írta:... én sem téged, sem pedig a többi nagyérdemû szigetit soha itt egyetlen kiprovokálatlan szóval nem illettem!

Hazudsz:

MINDEGYIK szigetit kiprovokálatlanul sértetted meg!
Ülj le szépen a "dühöngõbe", és írogass csak abba.

Kánya, ha te valóban annyira értenél magyarul, mint amennyinek itt egy nagyon kínos látszatát szeretnéd adni, és a megtanulása helyett is nemcsak a zsidószámolgatással lettél volna elfoglalva, akkor most a 'kiprovokálatlan szónak a jelentését is gond nélkül fognád fel.

Mégegyszer mondom: az összes nagyérdemû szigeti kolléga önszántából és általam nem kényszerítve, egyenként is és egymást túllihegve csoportosan is, egymás szavába vágva nevezgették hülyeségeknek mindazt, amire immár tényleg semmi esélyt nem is látok, hogy valaha is még megérthetnéd, és oktattak ki arról, és rótták fel nekem azt, hogy én mennyire hülye és kioktató vagyok. A hallatlan pofátlanságodat pedig, amellyel mindezek ellenére is van gyomrod mégis engem nevezni hazugnak, egy újabb sima 'hazug' kölcsön-jelzõvel nincs szándékom megkontrázni, mivel az téged illetõleg abszolút semmit nem mondana.

Diszkredittálni pedig téged már nem szükséges, megtetted azt te saját magaddal már akkor, amikor köpönyegforgató módon, két különbözõ nick alatt éppen az olyannal paktáltál le, aki engem a véleményeim következetes hangoztatása okán simán és szószerint meg szeretett volna ölni! érted te ezt ?!! Vagy könnyebb esetben is csak folyamatosan gyalázott. És mindezt a te folyamatosan kétkulacsos é hallgatólagos beleegyezéseddel, és jóváhagyásoddal! Tehát, ha még mindig nem értenéd a dolgot, akkor most elárulom, hogy te/ti, az ilyen igazi kvázi-magyarok csináltátok ezt a 'szörnyet' belõlem. Ez a bajom veled, te jellemtelen szarházi! És ezt pedig mindig abban a topikban mondom el, amelyik pillanatnyilag éppen alkalmasnak mutatkozik erre!!! Semmi bajom a szigetiekkel, csak az ilyen magadszrû laza angolszászoktól fordul fel egyfolytában a belem, és amint mondani szokják, a nyulat is az éppen közelében álló bokorral együtt lövik!!
döbrögi

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.03.16. 18:11

Mégegyszer, hogy lehetõleg ne kallódjon el!!!

segito írta:
kedves kleopatra, en egyszeruen nem tudtam, hogy a dobrogi meg jelen van mert ki-iktattam. de ha Te ennek a lapte/ dobroginek megtudnad magyarazni ...

lathatolag hiba nelkul beszel, de ezt fegyverkent hasznalja; oszd meg es uralkod folotte elve alapjan. szoval, ne tevesszen meg ha megis le nez rad, halgass a szivedre.

Kép
Mondd csak kartácsom, ha ez valóban így van, hogy neked fogalmad sem volt arról, hogy én 'még jelen vagyok', akkor mégis milyen megfontolásból linkelted te ide ezt az engem gyalázó képet? És éppen a tegnap?! HE?

És mondd csak, mégis mit várhat még el, és mit érdemel egy ilyen kartács, aki egy olyan nicket szeretne lejáratni, aki tudta szerint már régóta nincs is itt - vagy esetleg alternatívaként is az olyan, aki ennyire sunyi és gyerekes módón próbál itt hazudozni? Mégis kit remélsz te még itt magadon kívül az ilyen angolszáz lazasággaiddal hülyíteni? Ha egyáltalán megérted, amiket most kérdezek?! ...
döbrögi

HozzászólásSzerző: ronai » 2009.03.16. 18:58

Döbrögi.
Azzal, hogy a kedvenc képedet kétszer is behelyezted a topikba , bebizonyitottad, hogy valójában ki vagy.
Ajánlom, hogy a plakát közepén lévő jelet tedd a holmokod közepére ,minden következményeivel együtt.
ronai

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.03.16. 19:16

ronai írta:Döbrögi.
Azzal, hogy a kedvenc képedet kétszer is behelyezted a topikba , bebizonyitottad, hogy valójában ki vagy.
Ajánlom, hogy a plakát közepén lévő jelet tedd a holmokod közepére ,minden következményeivel együtt.

Kánya! Jól figyelj, mert most következik az a rész, amikoris immár ronai kollégába is tiszta kibaszott provokálatlanul kötök majd bele!
Az õ nevét is bevastagíthatod, és ezentúl majd azt is a többi MINDEGYIK között mutathatod fel! :P

Ronai! Azzal, hogy te ezt a nagyon okos és értelmes hozzámszólásodat egy ilyen magabiztossággal írtad ide le, és hogy ebbõl az egészbõl is csak ezt a képet értetted komolyabban meg, azt bizonyítottad, hogy egy egyéni gondolkodásra, saját következtetések levonására abszolút képtelen, de attól még jónagyokat bármikor mondani tudó és hajlandó komoly észlény lehetsz.
Azt a jelet pedig, amit te ne is annyira a homlokodra, mint inkább a saját ülepet likába dugj most fel, azt általában az egyenesen és egyedüliként feltartott középsû ujjal szokták mutogatni!!

No, ennyit hátha te is csak megértesz?? Bár abból, hogy te most éppen hetedikként jelentél itt nekem meg, én különösebb biztató jeleket egy ilyen szellemi bravúrt illetõleg nem igazán tudok kiolvasni! :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára döbrögi 2009.03.16. 19:25-kor.
döbrögi

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.03.16. 19:25

döbrögi írta:...köpönyegforgató módon, két különbözõ nick alatt éppen az olyannal paktáltál le...

Megint hazudsz:
- Tényleg volt egy idõszak, amikor a Máramaros topikon kivül csak mint "Vas" jelentkeztem, de olyan nem volt, hogy egyazon topikban mindkét nicket használtam volna. Utánanézhetsz magadnak.
- Érdekes, hogy annakidején "ellenfeleid" is kifogásolták, hogy nem "paktálok" le velük, hanemcsak laza angolszászként szórakozom vitáitokon.
- Antiszemitizmussal való mocskolódásaidra elég legyen talán annyi, hogy egyelõre én vagyok izráeli állampolgár (is), nem te, én jártam meg (katonai egyenruhában) Libanont, nem te, és az én legközzelebbi családom zsidó, nem a tied. Ha pediglen azt kifogásolod, hogy kritizálom az izráeli kormányt, akkor egycsapásra soroltál/neveztél 3-millió zsidót antiszemitának.
- Nagyon sok kifejtett véleményemet állítottad be, ismételten, fordítva. S akkor, ki is a "jellemtelen szarházi"?

Miért kellene nekem megérteni, hogy az angolszászoktól (no meg a magyaroktól, araboktól, németektõl) fordul fel a gyomrod (vagy ki a beled, vagy mit mondtál), de a zsidók/románok/cigányok, azok OK? Te kis apartheid-mentalitású, te! Vennéd már észre magad!
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: ronai » 2009.03.16. 19:39

Döbrögi.
Nagy tévedésben vagy. Nem vagyok hajlandó azt a két három emeletnyi távolságot leereszkedjek, ahoz , hogy a te szinteden vagdazózak.
ronai

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.03.16. 19:40

Kánya írta:
Miért kellene nekem megérteni, hogy az angolszászoktól (no meg a magyaroktól, araboktól, németektõl) fordul fel a gyomrod (vagy ki a beled, vagy mit mondtál), de a zsidók/románok/cigányok, azok OK? Te kis apartheid-mentalitású, te! Vennéd már észre magad!

Látod Kánya, ez a te igazi formád, lehetõleg olyan zavarosra és jobb esetben is csak ellentmondásosra ötölni ki valamit, hogy a végére már a semmin kivül egyéb ne is süljön ki belõle. :mrgreen:

Egyébként ezt a 'magyaroktó' való gyomorfelfordulásomat' mibõl következtetted ki? Netalán te jelentenéd itt a MAGYART? Mert én tudtommal soha, mégegyszer írom: soha itt egyetlen pártnak, pártvezérnek, ideológiának a nevét le nem írtam, semmiféle voksomat bármelyik mellett is le nem tettem, és fura módon mégis már évek óta folyamatosan nemzetárulónak, szarmagyarnak, büdösoláhnak, rablókommunistának, krisztusgyilkosnak és hasonlóknak vagyok az ilyen hozzádhasonló, magyarul nem tudó, de annál turúlabb 'magyarok' áltral becézve. Lásd legutóbb ronai szellemességét is.
Szerinted miképpen másként reagálhatnék minderre? Csakugyan nem értenéd?

A többi 'Vasas' dolgaidba nem mennék bele, mert roppant gyerekesnek találom évek távlatából ellenbizonygatni az olyasmi hazugságaidat, amelyek hangoztatásáért csodálatos módon még most sem sül ki a két kis õzbarna szemed!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára döbrögi 2009.03.16. 19:47-kor.
döbrögi

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.03.16. 19:45

Nagy tévedésben vagy. Nem vagyok hajlandó azt a két három emeletnyi távolságot leereszkedjek, ahoz , hogy a te szinteden vagdazózak.

Szerintem se ereszkedj le, 'ahoz,' hogy magyarul helyesen megtanulj. 'Vagdazózál' csak a magad egyéni szintjén, a félanalfabéták úgyis mindig 'két három emeletnyi távolságban' érzik igazán elemükben magukat. :mrgreen:
döbrögi

Re: Dühöngõ

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.03.16. 22:38

Köszi, adminisztrátor. :)
Kánya

HozzászólásSzerző: Rideg » 2009.03.16. 22:54

Kánya írta:Köszi, adminisztrátor. :)

Kánya kollega, nem akarsz a Stram(sic) hímekben is nyalni egyet? Ott ez ipari méretekben folyik! :roll:
Overdose kivándorolt. Jól tette! Viszont, már nem osz-posz...
Rideg

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.03.16. 23:19

Rideg írta:
Kánya írta:Köszi, adminisztrátor. :)

Kánya kollega, nem akarsz a Stram(sic) hímekben is nyalni egyet? Ott ez ipari méretekben folyik! :roll:

Hehe: ha lett volna hozzá jogosultságom, áthoztam volna én - ha ezt kifogásolod.
Megéri, hogy itt megmaradjon - talán tanul belõle.

Más: a minap olvastam (nemhivatalos forrásból), hogy Jókai Móriczkának két correctorja is volt, olyan borzalmasan írt. Még nem határoztam el, miért kettõ - nem egyeztek, túl gyorsan írt, akkor találták fel a helyesírást - elég az hozzá, hogy a könyvek Jókai, nem a correctorok neve alatt jelentek meg. Azaz, az ötlet a fontos, nem a helyesírás. Illetve, az ötlet hiánya - amit holmi grammatikai orthodoxizmus mögé rejteni, szerintem, nem egy jellemes viselkedés. 8-)
Kánya

Re: SEGÍTSÉÉÉÉÉÉÉÉÉG

HozzászólásSzerző: szme » 2009.03.18. 00:11

döbrögi írta:Nem igazán fogom fel, kedves moderátorok, hogy vajon miféle megfontolásból is törolhetitek ti most immár még innen is ki a hozzászólásaimat? ... Hiszen én csak egy elég jó karban lévõ guglit ajánlottam fel megvételre, és Kánya kollégának minden jel szerint éppen egy igen nagy szüksége is lett volna rá.
Vagy akkor már miért nem inkább a 'Kínál' rovatba helyeztétek át? Hátha legalább ott lett volna némi kereslet rá ... :cry:

Azért, mert te még mindig a régi maradtál...kotybelé-szilvalé!
szme

HozzászólásSzerző: szme » 2009.03.18. 18:16

döbrögi írta:

Szerintem se ereszkedj le, 'ahoz,' hogy magyarul helyesen megtanulj. 'Vagdazózál' csak a magad egyéni szintjén, a félanalfabéták úgyis mindig 'két három emeletnyi távolságban' érzik igazán elemükben magukat. :mrgreen:

Te csak ne tanítgass itt senkit magyar nyelvre, ameddig te sem tudsz!
Magyarellenes hozzászólásaid pedig voltak, még a múlt időben is! Az arhívumban nézelődj, és megtalálod őket!
szme

HozzászólásSzerző: segito » 2009.03.18. 19:33

szme írta:
döbrögi írta:

Magyarellenes hozzászólásaid pedig voltak, még a múlt időben is! Az arhívumban nézelődj, és megtalálod őket!

minden esetre a Basescu kismiska a Laapte mellett.

Basescu: Sólyom nem tartja tiszteletben Románia alkotmányát

az ilyen kijelentesekkel egesszen eltorpul a Basescu a Laapte mellett, de egy huron pendulnek.
Szabad világ

"Wisdom we know is the knowledge of good and evil- not the strength to choose between the two."
--John Cheever --
segito

HozzászólásSzerző: Rideg » 2009.03.18. 21:57

szme írta:
döbrögi írta:Szerintem se ereszkedj le, 'ahoz,' hogy magyarul helyesen megtanulj. 'Vagdazózál' csak a magad egyéni szintjén, a félanalfabéták úgyis mindig 'két három emeletnyi távolságban' érzik igazán elemükben magukat. :mrgreen:

Eléggé primitív ötlet, hogy a vádlott bizonyítsa be a bűnösségét. Ha állítasz valamit, guberálj hozzá bizonyítékot, ameddig nem teszed, addig bizony csak hangemberkedés és szájkarate az egész.
Rideg

HozzászólásSzerző: Lya » 2009.03.19. 09:40

[quote="Rideg"
Szerintem se ereszkedj le, 'ahoz,' hogy magyarul helyesen megtanulj. 'Vagdazózál' csak a magad egyéni szintjén, a félanalfabéták úgyis mindig 'két három emeletnyi távolságban' érzik igazán elemükben magukat. :mrgreen:[/quote]

Magyarellenes hozzászólásaid pedig volta

Eléggé primitív ötlet, hogy a vádlott bizonyítsa be a bűnösségét. Ha állítasz valamit, guberálj hozzá bizonyítékot, ameddig nem teszed, addig bizony csak hangemberkedés és szájkarate az egész.[/quote]

Segíteni embertársainkon egy nemes cselekedet .Én is segítek az időseknek átmenni az utcán, stb....de , ha már valaki annyira felnőtt és még értelmesnek is tartja magát,
akkor vállalja cselekedetei, mondásai, irományai következményeit .
Tiszteletet csak akkor érdemel valaki, ha ő is tiszteli a körülötte levőket .
Te vagy a fizetett védence ?
Lya

HozzászólásSzerző: Rideg » 2009.03.19. 12:06

Lya írta:
Segíteni embertársainkon egy nemes cselekedet .Én is segítek az időseknek átmenni az utcán, stb....de , ha már valaki annyira felnőtt és még értelmesnek is tartja magát,
akkor vállalja cselekedetei, mondásai, irományai következményeit .
Tiszteletet csak akkor érdemel valaki, ha ő is tiszteli a körülötte levőket .
Te vagy a fizetett védence ?

aranycsillag, ha idézel, próbáld úgy megoldani, hogy ne az jöjjön le belőle, hogy a rideg be van baszva és saját magával beszélget, az öregember úttestre lökését ne keverd a tisztelettel, az nem jár csak úgy alanyi jogon, ahhoz köll valami teljesítményféle is, azt látom, hogy nem egészen vágod az állítok + bizonyítok logikai folyamatot, ha gondolod szívesen kifejtem bővebben , akár ingyér is, ennyit nekem a te fejlődésed megér, nameg telik a sápból, amit döbrögitől húzok , tudtad-e, hogy reggelente mindig berontok hozzá, hogy fölsegítsem a kabátját?, és ebben még az a párezer kilométer sem akadályozhat meg, ami köztünk van, mer elküldöm ám az asztráltestem, jól jön reggel az a kis jatt nekem is, amit ilyenkor odalök a naccsága, szóval csak azt akartam mondani, némileg eufémizálva, hogy ma reggel szőke vagy, de sebaj, én csípem a szösziket, olyanok mint a liftben szóló zene, szól,szól, de mindig az ingerküszöb alatt marad, jó napot, jó szurkolást - mondta a felejthetetlen Knézy Jenő, hát szurkolok neked blondie, ma és mindörökké, Omen!
Rideg

HozzászólásSzerző: szme » 2009.03.19. 12:57

segito írta:
minden esetre a Basescu kismiska a Laapte mellett.

Basescu: Sólyom nem tartja tiszteletben Románia alkotmányát

az ilyen kijelentesekkel egesszen eltorpul a Basescu a Laapte mellett, de egy huron pendulnek.

Miért? Döbrögi Lapte is volt egyben? És Astalavista hol van? Vagy ő is Döbrögi volt?
Látom , itt megváltozott sok minden. Jó felé...gondolom! :?:
Küldtem privátot neked ! Olvasd!

Szebb jövőt!
szme

HozzászólásSzerző: JODIE » 2009.03.19. 13:43

szme írta:
segito írta:
Basescu: .

Miért? Döbrögi Lapte is volt egyben? És Astalavista hol van? Vagy ő is Döbrögi volt?
Látom , itt megváltozott sok minden. Jó felé...gondolom! :?:
Küldtem privátot neked ! Olvasd!

Szebb jövőt!

Astalvista tényleg hol van ,nagyon hiányolom egyébként? :o
JODIE

ElőzőKövetkező

Vissza: É L E T M Ó D

Not able to open ./cache/data_global.php