HIRDETÉS

iboja szoba

Minden, amit a szexről hallottál: igaz.

Re: iboja szoba

HozzászólásSzerző: Kehidakustány » 2009.12.06. 20:36

Géza, engedelmeddel ellentmondok épphogy csak a leghaloványabb fogalmam van ezekről a dolgokról viszont nem kívánok értekezni sem, 15év távlatóból igazán feldobott újraolvasni Nelson történetét, eltúlóztam a magasztossággal bocs igazad van de annyit még hozzáténnék Horatio Nelson szerintem lehetett volna akár szinész vagy komikus is..
Amikor a tengeribetegségéhez értem hát nem mondom hogy majd leestem az ágyból a nevetéstől, igazán jól esett és meg is köszönöm hogy felkeltetted az olvasás iránti figyelmemet..
A halálához nem jutottam még el , szarozik a wincseszterem , de emlékeimben úgy szerepel mintha hogy a mellén fénylő jelvény szolgált a halálát okozó golyó célpontjáúl, nahát az ilyesmin szívemből tudok derülni ..
A magasztossága vagy nagysága persze mindettől mit sem csorbúl, sott- mégegyzer elnézést ..
Kehidakustány

HozzászólásSzerző: Kehidakustány » 2009.12.06. 21:05

endígarszia írta:
Kehidakustány írta::shock: Valahogy az államférfi vagy államember fogalom megtestesítői - kezelni tudták a rebelliót-

Nem tudták. Vagy Paskievics csak azért kellett mert nem volt meg a létszám a tarokkpartihoz?!
Nelsont nem értem.

De végülis akárhogy de kezelték ..
Nelson is egy jó katona , ok, Haynau "hiéna" de azért ő is jó katona ..még ,
ezt tudom tisztelni és ennél lejjeb nem engedem ..
Kehidakustány

HozzászólásSzerző: vagogeza » 2009.12.06. 21:28

Kehidakustány írta: majd leestem az ágyból a nevetéstől ... eltúlóztam ... célpontjáúl ... csorbúl

Jah, meg aztán ha te is kicsivel hamarabb szólsz a kilétedrõl, akkor talán én sem erõltettem volna veled ennyire a dolgokat. Ezúttal sem. :lol:

Amúgy nem zenélsz már, hogy még mindig ágyban? Nem forrott össze még az a fránya combcsont? :o
vagogeza

HozzászólásSzerző: Kehidakustány » 2009.12.06. 21:54

Zenélek hogyne, köszi ... :? még csak azt kell megtudjam hogy vajon Te ki vagy Géza ? :D
Kehidakustány

HozzászólásSzerző: Kehidakustány » 2009.12.06. 22:19

vagogeza írta:
Kehidakustány írta: majd leestem az ágyból a nevetéstől ... eltúlóztam ... célpontjáúl ... csorbúl

Jah, meg aztán ha te is kicsivel hamarabb szólsz a kilétedrõl, akkor talán én sem erõltettem volna veled ennyire a dolgokat. Ezúttal sem. :lol:

Amúgy nem zenélsz már, hogy még mindig ágyban? Nem forrott össze még az a fránya combcsont? :o

De az hogy nem nem erőltetted volna 'velem ez most mit jelent tudod hogy hüje és nem forcírozod :D ??? Aláhúzhattad volna ( pirossal ) ám az egész szöveget ahogy nézem, holnapra igérem újjászületek .. :geek:
Kehidakustány

HozzászólásSzerző: piszkosfred » 2009.12.07. 18:56

iboja írta:Sziasztok!!
ne menjetek el csak beszéljetek velem is!!

Olykor, mikor esik az eső, félre tudsz állni? Illetve akarsz?
piszkosfred

HozzászólásSzerző: Lúdas Mátyás » 2009.12.09. 12:26

endígarszia írta:Kehidakustány község Zala megyében, Deák Ferenc szűlő és lakóhelye.

Állítom, hogy 10 megkérdezett magyarból, áproximátíve 8 rögvest a termálfürdőt emlegetné. Amúgy drága egy hely, s még emlékszem, hogy tizen s annyi évvel ezelőtt, egy gyönyörűséges november eleji napon a még nem kiépített egyetlenegy medencében csak kettecskén uszikáltunk feleségemmel, amit azóta is emlegetünk, láttán most a tömegeket. És amúgy a zalaszentgróti, ami emennek szomszédságában van, sokkalta jobb, olyan családiasabb, olyan buksztárcaibb, mármint nekünk.
A Kehidakustány környéki dombokon érlelődő szőlőből eléggé gyengécske bor forr, állítom.
Lúdas Mátyás

HozzászólásSzerző: dwork » 2009.12.10. 13:43

Kehidakustány

... ez úgy hangzik mint egy kehes ebfegyelmezés.... :lol:
(no offense)
dwork

HozzászólásSzerző: endígarszia » 2009.12.10. 19:17

Lúdas Mátyás írta:
endígarszia írta:Kehidakustány község Zala megyében, Deák Ferenc szűlő és lakóhelye.

Állítom, hogy 10 megkérdezett magyarból, áproximátíve 8 rögvest a termálfürdőt emlegetné. Amúgy drága egy hely, s még emlékszem, hogy tizen s annyi évvel ezelőtt, egy gyönyörűséges november eleji napon a még nem kiépített egyetlenegy medencében csak kettecskén uszikáltunk feleségemmel, amit azóta is emlegetünk, láttán most a tömegeket. És amúgy a zalaszentgróti, ami emennek szomszédságában van, sokkalta jobb, olyan családiasabb, olyan buksztárcaibb, mármint nekünk.
A Kehidakustány környéki dombokon érlelődő szőlőből eléggé gyengécske bor forr, állítom.

Állítom, hogy tény! Még az egerszegi is sokkal jobb. Mármint a fürdő, a bort nem tudom, de azér az valamit jelenthet, hogy ahányszor ott járok, azt látom, hogy mindenki villányit meg szexárdit vedel.
Föl-föl, ti rabjai a földnek!
endígarszia

HozzászólásSzerző: iboja » 2009.12.11. 10:15

Én semmit sem értek abból amiket ide irtok. hova kell félreáljak???
iboja

HozzászólásSzerző: judy » 2009.12.11. 14:55

iboja írta:Én semmit sem értek abból amiket ide irtok. hova kell félreáljak???

iboja ,ilyen kedvesen fogadtak minket is itt.A kérdés az ,hogy hagyja -e az ember magát,hogy mindenhonnan félreállítsák.
judy

HozzászólásSzerző: iboja » 2009.12.11. 17:59

Jaj hát tudom hogy sok hülye jár ilyen helyekre. az index is teli volt.
Csak hogy ilyen kevés normális emeber?
iboja

HozzászólásSzerző: endígarszia » 2009.12.11. 19:50

iboja írta:Jaj hát tudom hogy sok hülye jár ilyen helyekre. az index is teli volt.
Csak hogy ilyen kevés normális emeber?

:lol: :lol: :lol: Nyííííííhahahahah!

Bizony szomorú ez iboja, a népeknek semmi önismeretük nincs! :(
Föl-föl, ti rabjai a földnek!
endígarszia

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.12.13. 00:09

endígarszia írta:Bizony szomorú ez iboja, a népeknek semmi önismeretük nincs! :(

De mégszomorúbb lenne, ha volna! 8-)
Legszomorúbb...
Kontra,
Rekontra,
Subkontra,
Ulti,
FedákSári!
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: iboja » 2009.12.13. 13:42

Ti mind ismeritek egymast?
vagy nem tudtok egy egyszeru mondatot, kerdest leirni? Alany, allitmany, jelzo, stb
iboja

HozzászólásSzerző: iboja » 2010.01.02. 15:05

Boldog uj evet mindenkinek!
visszajottem-
Majd leirom, hogy mulattam, pedig mostmar telleg vege a baratommal. de nem vagyok szomoru es ez a fontos.
Remelem mindenki bulizott
iboja

HozzászólásSzerző: Vasváry » 2010.01.06. 12:35

Kánya írta:
endígarszia írta:Bizony szomorú ez iboja, a népeknek semmi önismeretük nincs! :(

De mégszomorúbb lenne, ha volna! 8-)
Legszomorúbb...
Kontra,
Rekontra,
Subkontra,
Ulti,
FedákSári!

Janos Vitez !

Boldog Uj Evet minden , joszandeku embernek !! :)))
Vasváry

HozzászólásSzerző: iboja » 2010.02.28. 12:03

Ma kaptam hóvirágot és olyan jól eszembe juttata h jön a tavasz és jó érzés volt. aztán idekattintottam és azt látom, h nem lehet sehol senkihez 2 szót szólni, h ne legyen belőle tömegverekedés.
Kicsiy nézzétek meg az index fórumát. ott nem csak a falujukról, politikáról vagy magyarságról beszélnek. és nem ilyen dühösen egyfolytában. ez egyáltalán snem erdélyi.
de ez csak az én válemányem.
iboja

HozzászólásSzerző: Kánya » 2010.02.28. 20:57

iboja írta:Ma kaptam hóvirágot és olyan jól eszembe juttata h jön a tavasz és jó érzés volt. aztán idekattintottam és azt látom, h nem lehet sehol senkihez 2 szót szólni, h ne legyen belőle tömegverekedés.
Kicsiy nézzétek meg az index fórumát. ott nem csak a falujukról, politikáról vagy magyarságról beszélnek. és nem ilyen dühösen egyfolytában. ez egyáltalán snem erdélyi.
de ez csak az én válemányem.

Márciuska - üditõ soraidat olvasni.
És ötleted is jó - felhozhatnál egy pár fórumcímet, amiket érdemes lenne meglátogatni - hadd tanuljunk.... 8-)
:oops:
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

Előző

Vissza: S Á R M