HIRDETÉS

Stram hímek

Minden, amit a szexről hallottál: igaz.

Stram hímek

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.01.03. 02:54

Nnalányok: tessenek ide olyan hapsik fényképeit rakni be, akik szerintetek a férfiui szépség megtestesitõi.
(Haverek, férjek, szinészek, politikusaitok - mind jöhetnek!)
Ne szégyeljétek magatokat, me' tudok egy olyan fórumot, amely tele van ilyesmivel - ha kell, áthozok onnan példákat.
Ne sokat késsetek se, mert osztán jönnek a szépfiúk, és nem az õ véleményükre vagyok kiváncsi.
Személyesen, ezennel kiléptem a versenybõl - nem érdekel, kinek adjátok a második helyezést! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

Re: Stram hímek

HozzászólásSzerző: judy » 2009.01.03. 08:31

Óriási igény van erre a fórumon,hiszen az életben kevés jó pasast lehet látni.Kíváncsi leszek ,hogy ki mer ide egyáltalán belépni ,nemhogy képeket feltenni.Ez egy hímsovén és szexellenes fórum.
judy

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.01.03. 12:12

judy írta: Ez egy hímsovén és szexellenes fórum.

Érdekes ez a cím. Olyan ... bátor. Örökre és megfellebezhetetlenül.
Bár küllönben is, legalláb most már ilyen is van.
Mindenképen igaza van segitónak is: nem szégyeljük megvallani, hogy ez egy magyarellenes fórum!

Pfff ... :´O|
döbrögi

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.01.03. 12:27

Kánya írta:Ne szégyeljétek magatokat, me' tudok egy olyan fórumot, amely tele van ilyesmivel - ha kell, áthozok onnan példákat.

Szerintem te már eddig is elég sok ilyen példát hoztál. Félõ, hogy már ennyi is ragadó! ... :?
döbrögi

HozzászólásSzerző: Hancúrpanna » 2009.01.03. 19:11

A címnél már kezdeni kell az elrettentően magyartalan példák sorolását/megfejtését: mi az, hogy stram pölödö? Mért nem lehetett még egyet mammogni a végén, hogy a helyén legyen valamelyest, he? :))) ....Aztán bátran, "kányaként" csapni le a többire is a döbrögi törte jó úton! :)
Bújj hozzám, én megvigasztallak.
Hancúrpanna

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.01.04. 00:38

judy írta:Óriási igény van erre a fórumon,hiszen az életben kevés jó pasast lehet látni.Kíváncsi leszek ,hogy ki mer ide egyáltalán belépni ,nemhogy képeket feltenni.Ez egy hímsovén és szexellenes fórum.

:mrgreen:
Be lehet nézni ide:
http://www.canadahun.com/forum/showthre ... ight=pasik
:twisted:
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.01.04. 00:57

Benéztem. Amúgy szerintem még a zsögödmagyarosi fajbika kiállításban is több lehet a fantázia, mint ebben az ún. stram-hímes felhozatalban. Meg aztán olyan túl sokat nem is diskurálnak róla ... ami jó is, mondjuk ... Viszont egy szomszédos topikban találtam egy érdekes kijelentést, amin nekem még egy keveset gondolkoznom kell ugyan, de azért ide is beteszem:

"A zenerol beszelgetni itt lehet.
Beszelgetni is.
De minden mast is, ez egy liberalis topic."

Na, ezt magyarázza el nekem, aki érti. Hogy miket el nem mûvelhetnek azok a liberálisok a zenével, ott a messzi Kanadában?! .. :D
döbrögi

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.01.04. 01:05

döbrögi írta:szerintem még a zsögödmagyarosi fajbika kiállításban is több lehet a fantázia

Te onnan hozz mintát. :twisted:
És abbol sem lesz baj, ha jobb lesz. Nem csak kritizálni kell - bizonyítani is. :mrgreen:
Kánya

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.01.04. 01:17

Kánya írta:
döbrögi írta:szerintem még a zsögödmagyarosi fajbika kiállításban is több lehet a fantázia

Tessék, itt van egy egyszerûbb fazonú szabás'minta':

Kép
döbrögi

HozzászólásSzerző: judy » 2009.01.04. 07:55

Kánya írta:
judy írta:Óriási igény van erre a fórumon,hiszen az életben kevés jó pasast lehet látni.Kíváncsi leszek ,hogy ki mer ide egyáltalán belépni ,nemhogy képeket feltenni.Ez egy hímsovén és szexellenes fórum.

:mrgreen:
Be lehet nézni ide:
http://www.canadahun.com/forum/showthre ... ight=pasik
:twisted:

Megnéztem nem rossz a lista,csak visszataszító amikor egy férfi saját magát túl komolyan veszi.Aki általam is kedvelt és ugyanakkor jó színész is
az Andy Garcia.
judy

HozzászólásSzerző: Theodor Wilbour » 2009.01.04. 11:00

judy írta:Aki általam is kedvelt és ugyanakkor jó színész is

Kevés ilyen van, ugye?
Theodor Wilbour

HozzászólásSzerző: judy » 2009.01.04. 11:06

Theodor Wilbour írta:
judy írta:Aki általam is kedvelt és ugyanakkor jó színész is

Kevés ilyen van, ugye?

Igen kevés ,s te vagy a második helyen
judy

HozzászólásSzerző: döbrögi » 2009.01.04. 12:23

Csak lazán kapcsolódik a 'témához' ugyan, de azért mégis itt ajánlok egy új Woody Allen filmet. Egyrészt judy számára, mert immár teljesen világos, hogy az ilyenszerû témákra nála mindig is van kereslet, másrészt pedig Ridegre gondolva, bár neki már egy teljesen másfajta megfontolásból ;-) - de mindenki másnak is, aki a szerelem mûvészetét ezidáig csak egy kikövezett sétánynak tartotta volna. :)

Tehát a 'Vicky Cristina Barcelona'.

Egyébként hogy még külön a hímekrõl is essék némi szó, úgy Javier Bardem egyre jobb és sokoldalúbb lesz, szerintem.
döbrögi

HozzászólásSzerző: judy » 2009.01.04. 12:34

döbrögi írta:Csak lazán kapcsolódik a 'témához' ugyan, de azért mégis itt ajánlok egy új Woody Allen filmet. Egyrészt judy számára, mert immár teljesen világos, hogy az ilyenszerû témákra nála mindig is van kereslet, másrészt pedig Ridegre gondolva, bár neki már egy teljesen másfajta megfontolásból ;-) - de mindenki másnak is, aki a szerelem mûvészetét ezidáig csak egy kikövezett sétánynak tartotta volna. :)

Tehát a 'Vicky Cristina Barcelona'.

Egyébként hogy még külön a hímekrõl is essék némi szó, úgy Javier Bardem egyre jobb és sokoldalúbb lesz, szerintem.

Biztos jó film.Én a Füles-t láttam most utoljára ,de nem nagyon tetszett be kell hogy valljam.
judy

HozzászólásSzerző: endígarszia » 2009.01.04. 14:58

judy írta:Megnéztem nem rossz a lista,csak visszataszító amikor egy férfi saját magát túl komolyan veszi.Aki általam is kedvelt és ugyanakkor jó színész is
az Andy Garcia.

I appreciate my dear, send me a photo, plz. And ... oo .. yes, could it be a naked one?
Föl-föl, ti rabjai a földnek!
endígarszia

HozzászólásSzerző: judy » 2009.01.04. 15:16

endígarszia írta:
judy írta:Megnéztem nem rossz a lista,csak visszataszító amikor egy férfi saját magát túl komolyan veszi.Aki általam is kedvelt és ugyanakkor jó színész is
az Andy Garcia.

I appreciate my dear, send me a photo, plz. And ... oo .. yes, could it be a naked one?

A neten kell nézelődni,de nem hiszem ,hogy meztelenül mutogatná magát,de bárkivel előfordulhat.Magyarul is elmondhattad volna ugyanezt .
judy

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.01.04. 21:02

judy írta:
endígarszia írta:
judy írta:.....Aki általam is kedvelt és ugyanakkor jó színész is az Andy Garcia.

A neten kell nézelődni.....

Hihihihi: a te fényképedet kérte, nem a sajátját! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kánya 2009.01.04. 21:06-kor.
Kánya

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.01.04. 21:04

judy írta:....visszataszító amikor egy férfi saját magát túl komolyan veszi.

Ezt talán a feminista rovatba kellett volna írnod... :D :twisted: :roll:
Kánya

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.01.04. 21:09

döbrögi írta:
Kánya írta:

Tessék, itt van egy egyszerûbb fazonú szabás'minta':
Kép

Ez kéhlek inkább úgy néz ki, mint egy mesebeli kacsalábonforgó vágóhíd reklámtehene... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kánya

HozzászólásSzerző: barni79 » 2009.01.04. 22:01

Helyesen: STRAMM. Ennyi
"dubito ergo cogito; cogito ergo sum"
barni79

Következő

Vissza: S Á R M